fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Канадська компанія будує на Миколаївщині сонячну станцію

Kanadśka kompanija buduje na Mykolaїvščyni sonjačnu stanciju
Канадська компанія «TIU Canada» почала будівництво нової сонячної електростанції біля села Калинівка у Миколаївській області. СЕС з назвою «Vita Solar» розташують на ділянці площею 20,2 га, а її максимальна потужність складе 13,5 МВт, передає Дело.ua
Kanadśka kompanija «TIU Canada» počala budivnyctvo novoї sonjačnoї elektrostanciї bilja sela Kalynivka u Mykolaїvśkij oblasti. SES z nazvoju «Vita Solar» roztašujuť na diljanci ploščeju 20,2 ga, a її maksymaľna potužnisť sklade 13,5 MVt, peredaje Delo.ua
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Станція складатиметься з сонячних панелей виробництва Longi Solar, а інвертори виробництва компанії SMA. Миколаївська область має один з найвищих показників сонячної радіації в Україні. Зокрема, заміри в Калинівці показали, що рівень сонячної радіації становить 1551 кВт/м2. На часі дізнатися більше про те, як канадська компанія будує обєкт зеленої енергетики на Півдні України. Що відомо про іще одну СЕС в Україні. Генеральним підрядником проекту стала компанія Helios Strategia. Сонячну станцію мають намір ввести в експлуатацію на початку 2019 року. Це вже другий сонячний проект TIU Canada в Україні, перший – у Нікополі. Майбутня СЕС дозволить зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 18,212 тонн щорічно. Відзначимо, що Канада досить інтенсивно та впевнено інвестує у розвиток альтернативної електроенергії. Так, канадські інвестори готуються до будівництва сонячної станції на Луганщині. В рамках проекту інвестори передбачають і роботи з підготовки необхідної інфраструктури. Розглядається можливість  встановлення електроакумулюючих станцій для стабілізації подачі електроенергії. Місцевий бізнес вже зацікавлений долучатися до проектів зеленої енергетики. При цьому канадські представники сторони, що надає інвестиції, повідомили про плани встановлювати подібні СЕС потужністю 150 МВт у західних чи південних областях України. Сторони обговорили можливі спільні проекти із виробництва енергії з біомаси та відходів. Держенергоефективності надасть канадським партнерам перелік потенційних проектів для інвестування в об’єкти зеленої енергетики у розрізі регіонів країни. Нагадаємо, що канадські інвестори активно співпрацюють із українським бізнесом у сфері відновлювальної енергетики. У Дніпропетровській області канадці також будують СЕС. Нікополь для встановлення сонячної електростанції обрали не випадково, оскільки це – одна із найбільш сонячних місцевостей регіону. Вартість проекту становить €10,5 млн. Інвестором виступила TIU Canada Ltd., яка належить канадській інвестиційній компанії Refraction Asset Management.
Реклама 👇 Замовити

Станція складатиметься з сонячних панелей виробництва Longi Solar, а інвертори виробництва компанії SMA. Миколаївська область має один з найвищих показників сонячної радіації в Україні. Зокрема, заміри в Калинівці показали, що рівень сонячної радіації становить 1551 кВт/м2. На часі дізнатися більше про те, як канадська компанія будує об’єкт «зеленої» енергетики на Півдні України.

Що відомо про іще одну СЕС в Україні

Генеральним підрядником проекту стала компанія «Helios Strategia». Сонячну станцію мають намір ввести в експлуатацію на початку 2019 року. Це вже другий «сонячний» проект TIU Canada в Україні, перший – у Нікополі. Майбутня СЕС дозволить зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 18,212 тонн щорічно.

Відзначимо, що Канада досить інтенсивно та впевнено інвестує у розвиток альтернативної електроенергії. Так, канадські інвестори готуються до будівництва сонячної станції на Луганщині.

В рамках проекту інвестори передбачають і роботи з підготовки необхідної інфраструктури. Розглядається можливість  встановлення електроакумулюючих станцій для стабілізації подачі електроенергії.

Місцевий бізнес вже зацікавлений долучатися до проектів «зеленої» енергетики. При цьому канадські представники сторони, що надає інвестиції, повідомили про плани встановлювати подібні СЕС потужністю 150 МВт у західних чи південних областях України. Сторони обговорили можливі спільні проекти із виробництва енергії з біомаси та відходів. Держенергоефективності надасть канадським партнерам перелік потенційних проектів для інвестування в об’єкти «зеленої» енергетики у розрізі регіонів країни.

Нагадаємо, що канадські інвестори активно співпрацюютьКанадська компанія будує на Миколаївщині сонячну станцію 1Канадські інвестори збудували в Україні сонячну станцію із українським бізнесом у сфері відновлювальної енергетики. У Дніпропетровській області канадці також будують СЕС. Нікополь для встановлення сонячної електростанції обрали не випадково, оскільки це – одна із найбільш сонячних місцевостей регіону. Вартість проекту становить €10,5 млн. Інвестором виступила TIU Canada Ltd., яка належить канадській інвестиційній компанії Refraction Asset Management.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

3 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Василь

Доброго дня . Я проживаю у Львівській області Старосамбірському районі, село Кобло . І мене давно вже цікавить програма будівництва СЕС . Земельна ділянка яка належить моєму батькові розміром 35 га є приватизованою та має кадастровий номер. Окрім того біля неї росташована ділянка площею 15 га що належить до земель резерву сільської ради , які при потребі можна було б також залучити під проект. + Практично на території ділянки стоїть високовольтна підстанція . Земля іде під нахилом до сонця. Місце для такого проекту на мою думку ідеальне, тому я в активному пошуку інвестора саме під такий проект. Чекаю на відповідь від Вас з нетерпінням . +380676658891. При потребі можу надати копії документів. Дякую!!!

2

Василю, доброго дня. Раджу Вам ознайомитися з програмою "зелений тариф" sun-energy.com.ua/ses-zelenyi-tary f, яка дозволить вам і раціонально використати землю, і протягом 5 років окупити Всю інвестицію.

3
Олександр

sun-energy.com.ua/ses-zelenyi-taryf

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: