fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Канадські інвестори збудували в Україні сонячну станцію

Kanadśki investory zbuduvaly v Ukraїni sonjačnu stanciju
У Нікополі Дніпропетровської області запрацювала нова сонячна електростанція (СЕС) потужністю 10 МВт, побудована за кошти канадських інвесторів. Про це повідомляє прес-служба Держенергоефективності  
U Nikopoli Dnipropetrovśkoї oblasti zapracjuvala nova sonjačna elektrostancija (SES) potužnistju 10 MVt, pobudovana za košty kanadśkyh investoriv. Pro ce povidomljaje pres-služba Derženergoefektyvnosti  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Понад 32 тис сонячних панелей встановлено на 15 га Нікопольського заводу феросплавів. Будувати станцію саме тут розпочали не випадково. Скільки коштує іще одна СЕС в Україні. Нікополь для встановлення сонячної електростанції обрали не випадково, оскільки це – одна із найбільш сонячних місцевостей регіону. Вартість проекту становить €10,5 млн. Інвестором виступила TIU Canada Ltd., яка належить канадській інвестиційній компанії Refraction Asset Management. Проект на 100% реалізовано за кошти інвесторів. Перша сонячна електростанція Укртрансгазу почала віддавати вироблену електричну енергію на енергетичний ринок України по зеленому тарифу. За словами  радника Голови Держенергоефективності Костянтина Гури, вже з 1 лютого 2018 року станція постачатиме електроенергію в мережу за зеленим тарифом. Нагадаємо, що перша сонячна електростанція Укртрансгазу почала віддавати вироблену електричну енергію на енергетичний ринок України по зеленому тарифу.
Реклама 👇 Замовити

Понад 32 тис сонячних панелей встановлено на 15 га Нікопольського заводу феросплавів. Будувати станцію саме тут розпочали не випадково.

Скільки коштує іще одна СЕС в Україні

Нікополь для встановлення сонячної електростанції обрали не випадково, оскільки це – одна із найбільш сонячних місцевостей регіону. Вартість проекту становить €10,5 млн. Інвестором виступила TIU Canada Ltd., яка належить канадській інвестиційній компанії Refraction Asset Management. Проект на 100% реалізовано за кошти інвесторів. Перша сонячна електростанція «Укртрансгазу» почала віддавати вироблену електричну енергію на енергетичний ринок України по «зеленому тарифу». За словами  радника Голови Держенергоефективності Костянтина Гури, вже з 1 лютого 2018 року станція постачатиме електроенергію в мережу за «зеленим тарифом».

Нагадаємо, що перша сонячна електростанція «Укртрансгазу» почала віддаватиКанадські інвестори збудували в Україні сонячну станцію 1«Укртрансгаз» почав виробляти енергію від сонячних батарей вироблену електричну енергію на енергетичний ринок України по «зеленому тарифу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: