Канадська компанія будує на Миколаївщині сонячну станцію

Čytaty latynkoju
Канадська компанія будує на Миколаївщині сонячну станцію

Станція складатиметься з сонячних панелей виробництва Longi Solar, а інвертори виробництва компанії SMA. Миколаївська область має один з найвищих показників сонячної радіації в Україні. Зокрема, заміри в Калинівці показали, що рівень сонячної радіації становить 1551 кВт/м2. На часі дізнатися більше про те, як канадська компанія будує об’єкт «зеленої» енергетики на Півдні України.

Що відомо про іще одну СЕС в Україні

Генеральним підрядником проекту стала компанія «Helios Strategia». Сонячну станцію мають намір ввести в експлуатацію на початку 2019 року. Це вже другий «сонячний» проект TIU Canada в Україні, перший – у Нікополі. Майбутня СЕС дозволить зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 18,212 тонн щорічно.

Відзначимо, що Канада досить інтенсивно та впевнено інвестує у розвиток альтернативної електроенергії. Так, канадські інвестори готуються до будівництва сонячної станції на Луганщині.

В рамках проекту інвестори передбачають і роботи з підготовки необхідної інфраструктури. Розглядається можливість  встановлення електроакумулюючих станцій для стабілізації подачі електроенергії.

Місцевий бізнес вже зацікавлений долучатися до проектів «зеленої» енергетики. При цьому канадські представники сторони, що надає інвестиції, повідомили про плани встановлювати подібні СЕС потужністю 150 МВт у західних чи південних областях України. Сторони обговорили можливі спільні проекти із виробництва енергії з біомаси та відходів. Держенергоефективності надасть канадським партнерам перелік потенційних проектів для інвестування в об’єкти «зеленої» енергетики у розрізі регіонів країни.

Нагадаємо, що канадські інвестори активно співпрацюютьКанадські інвестори збудували в Україні сонячну станцію із українським бізнесом у сфері відновлювальної енергетики. У Дніпропетровській області канадці також будують СЕС. Нікополь для встановлення сонячної електростанції обрали не випадково, оскільки це – одна із найбільш сонячних місцевостей регіону. Вартість проекту становить €10,5 млн. Інвестором виступила TIU Canada Ltd., яка належить канадській інвестиційній компанії Refraction Asset Management.