fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Станції дніпровського метрополітену проектуватиме британське архітектурне бюро

Stanciї dniprovśkogo metropolitenu proektuvatyme brytanśke arhitekturne bjuro
Влада Дніпра підписала зі всесвітньовідомим британським архітектурним бюро Zaha Hadid Architects договір на проектування нових станцій Дніпровського метрополітену. Про це мер міста Борис Філатов повідомив у себе в Facebook
Vlada Dnipra pidpysala zi vsesvitńovidomym brytanśkym arhitekturnym bjuro Zaha Hadid Architects dogovir na proektuvannja novyh stancij Dniprovśkogo metropolitenu. Pro ce mer mista Borys Filatov povidomyv u sebe v Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Будівництво метрополітену в Дніпрі розпочалося ще в 1982 році. З 1995 року в підземці працюють шість станцій замість дев’яти запланованих. Як триває будівництво метро у Дніпрі . 13 квітня 2016 року турецька компанія Limak виграла тендер на продовження будівництва метрополітену вартістю €224 млн, що передбачає спорудження дільниці з трьома станціями в центральній частині міста загальною протяжністю 4 км. Будівництво метрополітену ведеться за кредитні кошти ЄБРР (€152 млн) і Європейського інвестиційного банку (€152 млн). Нагадаємо, що метро у Дніпрі будують за найшвидшою технологією у світі. Завдяки новоавстрійській технології роботи щодня просуваються до 1,5 м у кожному з напрямків руху трьох станцій. Перевага новоавстрійського методу полягає у тому, що після вибухових робіт на ділянці встановлюють тимчасові кріплення, яке вкривають спеціальним розчином. Далі техніка під тиском вкладає на арматуру бетон. Після будівництва монолітні тунелі витримають близько сотні років експлуатації. Водночас самі будівельні роботи можна закінчити у півтора рази швидше, ніж за іншими методиками. Додамо, що за три роки виконання робіт використають більше тонни вибухівки. Технологією також враховано особливості складного дніпровського ґрунту, коли підземну проходку доводиться робити у цільному граніті. В Україні новоавстрійський метод використовують вдруге після будівництва Бескидського залізничного тунелю на заході країни. Додамо, що у рамках проекту, укладеного з турецькою фірмою-підрядником Limak, у дніпровському метрополітені зведуть 3 нові станції. Йдеться про центральну частину міста – Центральна, Театральна та Музейна станції.
Реклама 👇 Замовити

Будівництво метрополітену в Дніпрі розпочалося ще в 1982 році. З 1995 року в підземці працюють шість станцій замість дев’яти запланованих.

Як триває будівництво метро у Дніпрі 

13 квітня 2016 року турецька компанія Limak виграла тендер на продовження будівництва метрополітену вартістю €224 млн, що передбачає спорудження дільниці з трьома станціями в центральній частині міста загальною протяжністю 4 км. Будівництво метрополітену ведеться за кредитні кошти ЄБРР (€152 млн) і Європейського інвестиційного банку (€152 млн).

Нагадаємо, що метро у Дніпрі будуютьСтанції дніпровського метрополітену проектуватиме британське архітектурне бюро 1Метро у Дніпрі будують за найшвидшою технологією у Європі за найшвидшою технологією у світі. Завдяки новоавстрійській технології роботи щодня просуваються до 1,5 м у кожному з напрямків руху трьох станцій.

Перевага новоавстрійського методу полягає у тому, що після вибухових робіт на ділянці встановлюють тимчасові кріплення, яке вкривають спеціальним розчином. Далі техніка під тиском вкладає на арматуру бетон. Після будівництва монолітні тунелі витримають близько сотні років експлуатації. Водночас самі будівельні роботи можна закінчити у півтора рази швидше, ніж за іншими методиками. Додамо, що за три роки виконання робіт використають більше тонни вибухівки. Технологією також враховано особливості складного дніпровського ґрунту, коли підземну проходку доводиться робити у цільному граніті. В Україні новоавстрійський метод використовують вдруге після будівництва Бескидського залізничного тунелю на заході країни. Додамо, що у рамках проекту, укладеного з турецькою фірмою-підрядником Limak, у дніпровському метрополітені зведуть 3 нові станції. Йдеться про центральну частину міста – «Центральна», «Театральна» та «Музейна» станції.

Теґи: метро

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: