fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Метро у Дніпрі будують за найшвидшою технологією у Європі

Metro u Dnipri budujuť za najšvydšoju tehnologijeju u Jevropi
У Дніпрі триває будівництво метро. Завдяки новоавстрійській технології роботи щодня просуваються до 1,5 м у кожному з напрямків руху трьох станцій  
U Dnipri tryvaje budivnyctvo metro. Zavdjaky novoavstrijśkij tehnologiї roboty ščodnja prosuvajuťsja do 1,5 m u kožnomu z naprjamkiv ruhu tŕoh stancij  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  18 грудня 2017-го чергові вибухові роботи на майбутньому метро провели у тунелях станцій Вокзальна – Театральна та Театральна – Центральна. Технічні вибухи та вивіз ґрунту розпочали тиждень тому. Яка специфіка новоавстрійського методу спорудження метро. Перевага новоавстрійського методу полягає у тому, що після вибухових робіт на ділянці встановлюють тимчасові кріплення, які вкривають спеціальним розчином. Далі техніка під тиском вкладає на арматуру бетон. Після будівництва монолітні тунелі витримають близько сотні років експлуатації. Водночас самі будівельні роботи можна закінчити у півтора рази швидше, ніж за іншими методиками. Додамо, що за три роки виконання робіт використають більше тонни вибухівки. Технологією також враховано особливості складного дніпровського ґрунту, коли підземну проходку доводиться робити у цільному граніті. В Україні новоавстрійський метод використовують вдруге після будівництва Бескидського залізничного тунелю на заході країни. Додамо, що у рамках проекту, укладеного з турецькою фірмою-підрядником Limak, у дніпровському метрополітені зведуть 3 нові станції. Йдеться про центральну частину міста – Центральна, Театральна та Музейна станції. Нагадаємо, що у Харкові продовжать лінію метрополітену: остаточне рішення про надання фінансування Харкову  ухвалила рада директорів Європейського інвестиційного банку. На початку листопада залучення позик схвалив Кабінет міністрів України.
Реклама 👇 Замовити

18 грудня 2017-го чергові вибухові роботи на майбутньому метро провели у тунелях станцій «Вокзальна» – «Театральна» та «Театральна» – «Центральна». Технічні вибухи та вивіз ґрунту розпочали тиждень тому.

Яка специфіка новоавстрійського методу спорудження метро

Перевага новоавстрійського методу полягає у тому, що після вибухових робіт на ділянці встановлюють тимчасові кріплення, які вкривають спеціальним розчином. Далі техніка під тиском вкладає на арматуру бетон. Після будівництва монолітні тунелі витримають близько сотні років експлуатації. Водночас самі будівельні роботи можна закінчити у півтора рази швидше, ніж за іншими методиками. Додамо, що за три роки виконання робіт використають більше тонни вибухівки. Технологією також враховано особливості складного дніпровського ґрунту, коли підземну проходку доводиться робити у цільному граніті. В Україні новоавстрійський метод використовують вдруге після будівництва Бескидського залізничного тунелю на заході країни. Додамо, що у рамках проекту, укладеного з турецькою фірмою-підрядником Limak, у дніпровському метрополітені зведуть 3 нові станції. Йдеться про центральну частину міста – «Центральна», «Театральна» та «Музейна» станції.

Нагадаємо, що у Харкові продовжатьМетро у Дніпрі будують за найшвидшою технологією у Європі 1Метро у Харкові отримає подовжену лінію лінію метрополітену: остаточне рішення про надання фінансування Харкову  ухвалила рада директорів Європейського інвестиційного банку. На початку листопада залучення позик схвалив Кабінет міністрів України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: