fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мережа магазинів «Цитрус» обирає амбасадорів для тестування ґаджетів

Mereža magazyniv «Cytrus» obyraje ambasadoriv dlja testuvannja ğadžetiv
Перший захід із відбору амбасадорів відбувся в Одесі, до кінця 2018-го їх також оберуть у Києві та Харкові. Амбасадори отримали можливість брати участь у формуванні нових для ринку України продуктів, користуватися освітньої інфраструктурою Цитруса і першими тестувати нові ґаджети. Про це інформує RAU
Peršyj zahid iz vidboru ambasadoriv vidbuvsja v Odesi, do kincja 2018-go їh takož oberuť u Kyjevi ta Harkovi. Ambasadory otrymaly možlyvisť braty učasť u formuvanni novyh dlja rynku Ukraїny produktiv, korystuvatysja osvitńoї infrastrukturoju Cytrusa i peršymy testuvaty novi ğadžety. Pro ce informuje RAU
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляє RAU, в одеському відборі амбасадорів конкурс проводили серед студентів одеських вишів. Їм першим буде надана можливість тестування всіх нових ґаджетів, які тільки готуються до виходу на ринок України, участь в фокус-групах для запуску. Загалом обрано 20 послів бренду. Що входитиме у навички амбасадорів. Переможцям конкурсу довелося продемонструвати найрізноманітніші навички використання сучасних пристроїв і технологій: гри на PlayStation 4 в дисциплінах FIFA і MortalCombat, зйомку і монтаж роликів для YouTube, створення моделей за допомогою 3D-ручок, змагання з використанням електротранспорту. Майбутні амбасадори повинні були показати себе кращими в робототехніці, знаннях англійської мови та фотозйомці для Instagram. У цьому напрямку креативність оцінювали за кількістю уподобань за хештегом #CitrusFunFest. Мета нашої програми Амбассадор Цитрус – допомогти молоді реалізувати свій творчий потенціал, — цитує RAU Павла Проценка, заступника директора мережі з питань персоналу. До кінця 2018 року аналогічні заходи CitrusFunFest пройдуть в Києві та Харкові, де доступ для участі в конкурсному відборі буде відкритим для всіх. Нагадаємо, раніше ми публікували огляд електротранспорту, який пропонує своїм покупцям ця мережа магазинів.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляє RAU, в одеському відборі амбасадорів конкурс проводили серед студентів одеських вишів. Їм першим буде надана можливість тестування всіх нових ґаджетів, які тільки готуються до виходу на ринок України, участь в фокус-групах для запуску. Загалом обрано 20 «послів бренду».

Що входитиме у навички амбасадорів

Переможцям конкурсу довелося продемонструвати найрізноманітніші навички використання сучасних пристроїв і технологій: гри на PlayStation 4 в дисциплінах FIFA і MortalCombat, зйомку і монтаж роликів для YouTube, створення моделей за допомогою 3D-ручок, змагання з використанням електротранспорту. Майбутні амбасадори повинні були показати себе кращими в робототехніці, знаннях англійської мови та фотозйомці для Instagram. У цьому напрямку креативність оцінювали за кількістю уподобань за хештегом #CitrusFunFest.

«Мета нашої програми Амбассадор Цитрус – допомогти молоді реалізувати свій творчий потенціал», — цитує RAU Павла Проценка, заступника директора мережі з питань персоналу. До кінця 2018 року аналогічні заходи CitrusFunFest пройдуть в Києві та Харкові, де доступ для участі в конкурсному відборі буде відкритим для всіх.

Нагадаємо, раніше ми публікувалиМережа магазинів «Цитрус» обирає амбасадорів для тестування ґаджетів 1Електричне літо: обираємо транспорт для кожного огляд електротранспорту, який пропонує своїм покупцям ця мережа магазинів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: