Мережа магазинів «Цитрус» обирає амбасадорів для тестування ґаджетів

Čytaty latynkoju
Мережа магазинів «Цитрус» обирає амбасадорів для тестування ґаджетів

Як повідомляє RAU, в одеському відборі амбасадорів конкурс проводили серед студентів одеських вишів. Їм першим буде надана можливість тестування всіх нових ґаджетів, які тільки готуються до виходу на ринок України, участь в фокус-групах для запуску. Загалом обрано 20 «послів бренду».

Що входитиме у навички амбасадорів

Переможцям конкурсу довелося продемонструвати найрізноманітніші навички використання сучасних пристроїв і технологій: гри на PlayStation 4 в дисциплінах FIFA і MortalCombat, зйомку і монтаж роликів для YouTube, створення моделей за допомогою 3D-ручок, змагання з використанням електротранспорту. Майбутні амбасадори повинні були показати себе кращими в робототехніці, знаннях англійської мови та фотозйомці для Instagram. У цьому напрямку креативність оцінювали за кількістю уподобань за хештегом #CitrusFunFest.

«Мета нашої програми Амбассадор Цитрус – допомогти молоді реалізувати свій творчий потенціал», — цитує RAU Павла Проценка, заступника директора мережі з питань персоналу. До кінця 2018 року аналогічні заходи CitrusFunFest пройдуть в Києві та Харкові, де доступ для участі в конкурсному відборі буде відкритим для всіх.

Нагадаємо, раніше ми публікувалиЕлектричне літо: обираємо транспорт для кожного огляд електротранспорту, який пропонує своїм покупцям ця мережа магазинів.