fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Компанія з Саудівської Аравії купує український агрохолдинг

Kompanija z Saudivśkoї Araviї kupuje ukraїnśkyj agroholdyng
«ЛІГА» інформує про те, що великий агробізнес із Саудівської Аравії має намір придбати агрохолдинг «Мрія» — великого виробника, котрий переживає непрості часи із реструктуруванням боргів
«LIGA» informuje pro te, ščo velykyj agrobiznes iz Saudivśkoї Araviї maje namir prydbaty agroholdyng «Mrija» — velykogo vyrobnyka, kotryj perežyvaje neprosti časy iz restrukturuvannjam borgiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Саудівська сільськогосподарська та тваринницька інвестиційна компанія Salic завершує операцію з придбання агрохолдингу Мрія. Інформація про це вперше зявилася у Bloomberg. Рішення повязане із зацікавленістю саудитів в українській спеціалізації агросектору. Чому закордонних інвесторів цікавить цей агрохолдинг. Україна є найбільшим в Європі виробником кукурудзи, а Саудівська Аравія - найбільшим в світі виробником ячменю. Родючі ґрунти Чорноморського регіону і легкий доступ до імпортерів зернових і олійних культур на Близькому Сході привертають інтерес Salik. У 2017 році компанія обєдналася з Al-Dahra Holding із ОАЕ, щоб інвестувати в зерно і худобу в 10 країнах регіону, — наводять пояснення у ЛІГА з посиланням на Bloomberg. Salic вже управляє близько 45 тис га сільгосподарських земель в сусідніх з угіддями Мрії регіонах України. Офіційних коментарів холдингу поки не надходило. У серпні 2018-го агрохолдинг реструктуризував $1,1 млрд боргу. Компанія працює на українському ринку з 1992 року. З 2008-го акції компанії котирувалися на майданчику Франкфуртської фондової біржі. Раніше ми інформували про продаж українського виробника насіння японському інвесторові.
Реклама 👇 Замовити

Саудівська сільськогосподарська та тваринницька інвестиційна компанія Salic завершує операцію з придбання агрохолдингу «Мрія». Інформація про це вперше з’явилася у Bloomberg. Рішення пов’язане із зацікавленістю саудитів в українській спеціалізації агросектору.

Чому закордонних інвесторів цікавить цей агрохолдинг

«Україна є найбільшим в Європі виробником кукурудзи, а Саудівська Аравія – найбільшим в світі виробником ячменю. Родючі ґрунти Чорноморського регіону і легкий доступ до імпортерів зернових і олійних культур на Близькому Сході привертають інтерес Salik. У 2017 році компанія об’єдналася з Al-Dahra Holding із ОАЕ, щоб інвестувати в зерно і худобу в 10 країнах регіону», — наводять пояснення у «ЛІГА» з посиланням на Bloomberg. Salic вже управляє близько 45 тис га сільгосподарських земель в сусідніх з угіддями «Мрії» регіонах України. Офіційних коментарів холдингу поки не надходило. У серпні 2018-го агрохолдинг реструктуризував $1,1 млрд боргу. Компанія працює на українському ринку з 1992 року. З 2008-го акції компанії котирувалися на майданчику Франкфуртської фондової біржі.

Раніше ми інформувалиКомпанія з Саудівської Аравії купує український агрохолдинг 1Японці придбали виробника насіння з України для 3,5 тис агрофірм про продаж українського виробника насіння японському інвесторові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: