Компанія з Саудівської Аравії купує український агрохолдинг

Čytaty latynkoju
Компанія з Саудівської Аравії купує український агрохолдинг

Саудівська сільськогосподарська та тваринницька інвестиційна компанія Salic завершує операцію з придбання агрохолдингу «Мрія». Інформація про це вперше з’явилася у Bloomberg. Рішення пов’язане із зацікавленістю саудитів в українській спеціалізації агросектору.

Чому закордонних інвесторів цікавить цей агрохолдинг

«Україна є найбільшим в Європі виробником кукурудзи, а Саудівська Аравія – найбільшим в світі виробником ячменю. Родючі ґрунти Чорноморського регіону і легкий доступ до імпортерів зернових і олійних культур на Близькому Сході привертають інтерес Salik. У 2017 році компанія об’єдналася з Al-Dahra Holding із ОАЕ, щоб інвестувати в зерно і худобу в 10 країнах регіону», — наводять пояснення у «ЛІГА» з посиланням на Bloomberg. Salic вже управляє близько 45 тис га сільгосподарських земель в сусідніх з угіддями «Мрії» регіонах України. Офіційних коментарів холдингу поки не надходило. У серпні 2018-го агрохолдинг реструктуризував $1,1 млрд боргу. Компанія працює на українському ринку з 1992 року. З 2008-го акції компанії котирувалися на майданчику Франкфуртської фондової біржі.

Раніше ми інформувалиЯпонці придбали виробника насіння з України для 3,5 тис агрофірм про продаж українського виробника насіння японському інвесторові.