fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС створює найбільшу в світі ЗВТ з Японією

JeS stvorjuje najbiľšu v sviti ZVT z Japonijeju
Новоспечена зона вільної торгівлі охопить 600 млн людей та близько 30% світового ВВП  
Novospečena zona viľnoї torgivli ohopyť 600 mln ljudej ta blyźko 30% svitovogo VVP  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Над текстом угоди ЄС та Японія працювали чотири роки. Яке значення об’єднання ЄС та Японії. Угода знижує тарифи, започатковує співпрацю у сфері стандартів та регулювання, відкриває ринки державних закупівель. Підписавши угоду, сторони зобов’язуються підтримувати світову економіку на основі вільних, відкритих і чесних ринків з чіткими та прозорими правилами. Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер назвав угоду потужним політичним сигналом світові. У новому році обіцяють обговорити питання щодо захисту інвестицій, оскільки цей аспект є вирішальним та останньою перешкодою на шляху вільної торгівлі. Нагадаємо, що Україна спільно із Японією готуються проводити дослідження у Чорнобильській зоні як унікальній екологічній лабораторії. Праця українсько-японських експертів дозволить запобігати майбутнім ядерним катастрофам, знизити шкідливий вплив на екологію та живі організми у зонах, які зазнали радіоактивного забруднення. Також вона сприятиме подоланню негативних наслідків такого забруднення. Цілями проекту є посилення технічного рівня радіаційного контролю і законодавчої бази в Україні для екологічного відновлення забруднених територій.
Реклама 👇 Замовити

Над текстом угоди ЄС та Японія працювали чотири роки.

Яке значення об’єднання ЄС та Японії

Угода знижує тарифи, започатковує співпрацю у сфері стандартів та регулювання, відкриває ринки державних закупівель. Підписавши угоду, сторони зобов’язуються підтримувати світову економіку «на основі вільних, відкритих і чесних ринків з чіткими та прозорими правилами». Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер назвав угоду потужним політичним сигналом світові. У новому році обіцяють обговорити питання щодо захисту інвестицій, оскільки цей аспект є вирішальним та останньою перешкодою на шляху вільної торгівлі.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що Україна спільно із Японією готуються проводитиЄС створює найбільшу в світі ЗВТ з Японією 1Дослідження у Чорнобильській зоні проведуть японці дослідження у Чорнобильській зоні як унікальній екологічній лабораторії. Праця українсько-японських експертів дозволить запобігати майбутнім ядерним катастрофам, знизити шкідливий вплив на екологію та живі організми у зонах, які зазнали радіоактивного забруднення. Також вона сприятиме подоланню негативних наслідків такого забруднення. Цілями проекту є посилення технічного рівня радіаційного контролю і законодавчої бази в Україні для екологічного відновлення забруднених територій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: