fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Уряд підтримав заборону «народної медицини» — очільниця МОЗ

Urjad pidtrymav zaboronu «narodnoї medycyny» — očiľnycja MOZ
Уряд підтримав постанову щодо законопроекту, який передбачає скасування видачі спеціального дозволу від Міністерства охорони здоров’я на заняття народною медициною (цілительством) та передбачає заборону її реклами. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй Facebook-сторінці
Urjad pidtrymav postanovu ščodo zakonoproektu, jakyj peredbačaje skasuvannja vydači speciaľnogo dozvolu vid Ministerstva ohorony zdorov’ja na zanjattja narodnoju medycynoju (cilyteľstvom) ta peredbačaje zaboronu її reklamy. Pro ce povidomyla v.o. ministra ohorony zdorov’ja Uljana Suprun na svoїj Facebook-storinci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як зазначила очільниця МОЗ Уляна Супрун, ухвалення законопроекту допоможе на рівні закону затвердити, що така діяльність не є тотожною допомозі в закладі охорони здоровя. Далі — пряма мова: Пацієнти, які звертатимуться до кабінетів гомеопатів чи знахарів, бачитимуть, що їхня робота не підкріплена жодними державними документами, а отже це не є місцем, де надається медична допомога. Яка позиція МОЗ. Законопроект надалі розглядатиме Верховна Рада України. Ми підготували цей законопроект, щоби Україна, як цивілізовані країни, не визнавала практики народної медицини. Це стосується відварів цілителів, обрядів знахарів та ворожіння екстрасенсів, як методи діагностики й профілактики хвороб чи способи їхнього лікування, — написала Супрун на своїй сторінці у соцмережі. За її словами, коли пацієнт приходить лікуватися до людини, яка не практикує доказову медицину, але має дозвільний документ від МОЗ України, це вводить її в оману. Поки видавали подібні документи від МОЗ, пацієнтам могло здаватися, що вони отримують медичну допомогу. Насправді ж, немає гарантії, що цей візит буде не те, що ефективним, а взагалі безпечним. Раніше ми повідомляли про пілотні проекти по запуску електронного рецепту. Послугу мають запустити в 5 регіонах України, зокрема, у місті Бахмут на Донеччині.
Реклама 👇 Замовити

Як зазначила очільниця МОЗ Уляна Супрун, ухвалення законопроекту допоможе на рівні закону затвердити, що така діяльність не є тотожною допомозі в закладі охорони здоров’я. Далі — пряма мова: «Пацієнти, які звертатимуться до кабінетів гомеопатів чи знахарів, бачитимуть, що їхня робота не підкріплена жодними державними документами, а отже це не є місцем, де надається медична допомога».

Яка позиція МОЗ

Законопроект надалі розглядатиме Верховна Рада України.
«Ми підготували цей законопроект, щоби Україна, як цивілізовані країни, не визнавала практики народної медицини. Це стосується відварів цілителів, обрядів знахарів та ворожіння екстрасенсів, як методи діагностики й профілактики хвороб чи способи їхнього лікування», — написала Супрун на своїй сторінці у соцмережі.

За її словами, коли пацієнт приходить лікуватися до людини, яка не практикує доказову медицину, але має дозвільний документ від МОЗ України, це вводить її в оману. Поки видавали подібні документи від МОЗ, пацієнтам могло здаватися, що вони отримують медичну допомогу. Насправді ж, немає гарантії, що цей візит буде не те, що ефективним, а взагалі безпечним.

Раніше ми повідомлялиУряд підтримав заборону «народної медицини» — очільниця МОЗ 1МОЗ запровадить «електронний рецепт» у 5 регіонах країни про пілотні проекти по запуску «електронного рецепту». Послугу мають запустити в 5 регіонах України, зокрема, у місті Бахмут на Донеччині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: