fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Tinder з праведницями: українці створили християнський дейтинг

Tinder z pravednycjamy: ukraїnci stvoryly hrystyjanśkyj dejtyng
Команда українських розробників представила додаток для знайомств — він обмежений виключно тими, хто належить до однієї з гілок християнства. Про проект повідомила редакція MC.Today
Komanda ukraїnśkyh rozrobnykiv predstavyla dodatok dlja znajomstv — vin obmeženyj vyključno tymy, hto naležyť do odnijeї z gilok hrystyjanstva. Pro proekt povidomyla redakcija MC.Today
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Видання цитує команду розробників, за словами яких над створенням додатку працювали 7 людей, основною спеціалізацією яких є маркетинг та дизайн. Загалом робота над проектом тривала близько року. Розробку вони називають некомерційним продуктом і обіцяють, що додаток і надалі залишиться безкоштовним. За своєю суттю це — аналог Tinder,але спрямований на послідовників християнства. Що варто знати про християнський Tinder. Додаток має назву Eden і доступний для користувачів в Україні, Білорусі та США. Перелік доступних країн обіцяють доповнити незабаром. Про джерела фінансування розробки інформації немає. За повідомленням MC.Today, протягом місяця новий застосунок встановили 4,5 тис разів. Є окремі версії для Android та iOS. Візуально скріншоти та функціональність додатку нагадують добре знайомий дейтинговий застосунок Tinder. Щоправда в останньому немає упереджень щодо конфесії чи ґендерних уподобань. На ринку вже існує низка аналогічних розробок для знайомств, які орієнтовані на різні ґендерні, етнічні чи культурні групи. Раніше ми розповідали про те, що Tinder став найприбутковішим додатком у App Store у 2017 році. Додатки для тематичних побачень вже створювали розробники з України — найвідомішим є Pure: додаток для пошуку партнерів для сексу протягом найближчих декількох годин у потрібній вам локації. Серед дивних соцмереж з України можна також назвати проект Ukrainians, який закрився, так і не вийшовши з бета-версії — соцмережа позиціонувала себе як справжня українська альтернатива ВКонтакті.
Реклама 👇 Замовити

Видання цитує команду розробників, за словами яких над створенням додатку працювали 7 людей, основною спеціалізацією яких є маркетинг та дизайн. Загалом робота над проектом тривала близько року. Розробку вони називають некомерційним продуктом і обіцяють, що додаток і надалі залишиться безкоштовним. За своєю суттю це — аналог Tinder,але спрямований на послідовників християнства.

Що варто знати про «християнський Tinder»

Додаток має назву Eden і доступний для користувачів в Україні, Білорусі та США. Перелік доступних країн обіцяють доповнити незабаром. Про джерела фінансування розробки інформації немає. За повідомленням MC.Today, протягом місяця новий застосунок встановили 4,5 тис разів. Є окремі версії для Android та iOS.

Візуально скріншоти та функціональність додатку нагадують добре знайомий дейтинговий застосунок Tinder. Щоправда в останньому немає упереджень щодо конфесії чи ґендерних уподобань. На ринку вже існує низка аналогічних розробок для знайомств, які орієнтовані на різні ґендерні, етнічні чи культурні групи.

Раніше ми розповідалиTinder з праведницями: українці створили християнський дейтинг 1Tinder став найприбутковішим додатком у App Store про те, що Tinder став найприбутковішим додатком у App Store у 2017 році. Додатки для тематичних побачень вже створювали розробники з України — найвідомішим є Pure: додаток для пошуку партнерів для сексу протягом найближчих декількох годин у потрібній вам локації. Серед дивних соцмереж з України можна також назвати проект UkrainiansTinder з праведницями: українці створили християнський дейтинг 25 уроків соцмережі Ukrainians, який закрився, так і не вийшовши з бета-версії — соцмережа позиціонувала себе як «справжня українська альтернатива ВКонтакті».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: