Tinder з праведницями: українці створили християнський дейтинг

Čytaty latynkoju
Tinder з праведницями: українці створили християнський дейтинг

Видання цитує команду розробників, за словами яких над створенням додатку працювали 7 людей, основною спеціалізацією яких є маркетинг та дизайн. Загалом робота над проектом тривала близько року. Розробку вони називають некомерційним продуктом і обіцяють, що додаток і надалі залишиться безкоштовним. За своєю суттю це — аналог Tinder,але спрямований на послідовників християнства.

Що варто знати про «християнський Tinder»

Додаток має назву Eden і доступний для користувачів в Україні, Білорусі та США. Перелік доступних країн обіцяють доповнити незабаром. Про джерела фінансування розробки інформації немає. За повідомленням MC.Today, протягом місяця новий застосунок встановили 4,5 тис разів. Є окремі версії для Android та iOS.

Візуально скріншоти та функціональність додатку нагадують добре знайомий дейтинговий застосунок Tinder. Щоправда в останньому немає упереджень щодо конфесії чи ґендерних уподобань. На ринку вже існує низка аналогічних розробок для знайомств, які орієнтовані на різні ґендерні, етнічні чи культурні групи.

Раніше ми розповідалиTinder став найприбутковішим додатком у App Store про те, що Tinder став найприбутковішим додатком у App Store у 2017 році. Додатки для тематичних побачень вже створювали розробники з України — найвідомішим є Pure: додаток для пошуку партнерів для сексу протягом найближчих декількох годин у потрібній вам локації. Серед дивних соцмереж з України можна також назвати проект Ukrainians5 уроків соцмережі Ukrainians, який закрився, так і не вийшовши з бета-версії — соцмережа позиціонувала себе як «справжня українська альтернатива ВКонтакті».