fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Tinder став найприбутковішим додатком у App Store

Tinder stav najprybutkovišym dodatkom u App Store
Платформа для знайомств Tinder стала найприбутковішим додатком у магазині Apple після запуску нової платної функції, яка дозволяє користувачам бачити, хто їм першим поставив лайк
Platforma dlja znajomstv Tinder stala najprybutkovišym dodatkom u magazyni Apple pislja zapusku novoї platnoї funkciї, jaka dozvoljaje korystuvačam bačyty, hto їm peršym postavyv lajk
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Tinder зручний і простий. Варто провести по екрану вправо, щоб поставити лайк, або вліво, щоб перейти до перегляду наступного профілю. Якщо той, хто вам сподобався, поставив у відповідь лайк, — ви утворите пару! На даний момент в додатку утворено 20 мільярдів пар, що робить його найпопулярнішим сервісом для знайомств в світі. Які нововведення запропонував Tinder. Донедавна звичайні користувачі, а також ті, хто придбав підписку на програму, могли знайомитися, якщо партнер також поставив їм лайк. Нова функція Tinder Gold у США коштує $5 на місяць, ще 10 доларів — за підписку. Функція дозволяє скоритатися такими можливостями, як: Паспорт, Перемотка, безліміт лайків, а також пять суперлайків в день. Ви зможете заощадити час і зусилля з функцією Likes You, яка дозволяє побачити, хто поставив лайк, до того як ви вирішите поставити відповідний лайк або пропустити профіль. Аналітик IHS Markit Джек Кент зауважив, що цей випадок демонструє, як користувачі готові платити за преміум-послуги. Він вважає, що будь-яка стратегія преміум-класу має задовольняти потребу в монетизації, дбати про платних підписників, а також підтримати тих, хто користується безкоштовно. Нагадаємо, що Walmart розробив додаток для розвантаження черг на касі. Scan & Go — безкоштовний додаток, який дозволяє користувачам сканувати товарні штрих-коди, перш ніж вони кладуть їх в свої корзини. Сервіс містить повний список товарів та цін, а також дозволяє покупцям оплачувати товари безпосередньо через смартфон.
Реклама 👇 Замовити

Tinder зручний і простий. Варто провести по екрану вправо, щоб поставити лайк, або вліво, щоб перейти до перегляду наступного профілю. Якщо той, хто вам сподобався, поставив у відповідь лайк, — ви утворите пару! На даний момент в додатку утворено 20 мільярдів пар, що робить його найпопулярнішим сервісом для знайомств в світі.

Які нововведення запропонував Tinder

Донедавна звичайні користувачі, а також ті, хто придбав підписку на програму, могли знайомитися, якщо партнер також поставив їм лайк. Нова функція Tinder Gold у США коштує $5 на місяць, ще 10 доларів — за підписку. Функція дозволяє скоритатися такими можливостями, як: «Паспорт», «Перемотка», «безліміт лайків», а також п’ять суперлайків в день. Ви зможете заощадити час і зусилля з функцією Likes You, яка дозволяє побачити, хто поставив лайк, до того як ви вирішите поставити відповідний лайк або пропустити профіль.

Аналітик IHS Markit Джек Кент зауважив, що цей випадок демонструє, як користувачі готові платити за преміум-послуги. Він вважає, що будь-яка стратегія преміум-класу має задовольняти потребу в монетизації, дбати про платних підписників, а також підтримати тих, хто користується безкоштовно.

Нагадаємо, що Walmart розробив додаток для розвантаження черг на касі. Scan & Go — безкоштовний додаток, який дозволяє користувачам сканувати товарні штрих-коди, перш ніж вони кладуть їх в свої корзини. Сервіс містить повний список товарів та цін, а також дозволяє покупцям оплачувати товари безпосередньо через смартфон.

Джерело: BBC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: