Faradeus не потребує батарей для підзаряджання. За словами розробників ліхтарика, натомість він використовує суперконденсатор для підзаряджання. Достатньо потрусити ліхтарик — і з’явиться світло від LED-лампи.
Яка конструкція в незвичного ліхтарика
В основу роботи покладено принцип електромагнітної індукції. Вперше індукцію відкрив та дослідив Майкл Фарадей у 1831 році. Ліхтарик і названо на його честь. Всередині у цього гаджета — мідний індуктор на пластиковій котушці, діодний міст та суперкнденсатор і LED-лампочка. Всередину трубки поміщено магніт, який при коливанні ліхтарика вільно переміщується у 2 напрямках. Він генерує в котушці достатню кількість електрики, аби ліхтарик почав працювати. Все це вміщено в корпус з анодованого алюмінію.
Головною перевагою конструктори називають компактність, відсутність елементів живлення та щонайменше 100 тис циклів підзаряджання для суперконденсатора.
Кошти збиратимуть ще 17 днів, а долучитися до підтримки проекту можна на сторінці платформи Kickstarter.
Раніше ми розповідалиУкраїнський виробник іграшок зібрав $37 тис на Kickstarter про українського виробника іграшок, котрий успішно завершив кампанію на цій платформі.