fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Як працюватиме новий сервіс доставки Justin від Fozzy Group 

Jak pracjuvatyme novyj servis dostavky Justin vid Fozzy Group 
На українському ринку поштово-логістичних послуг з'явиться новий сервіс Justin, який входить в холдинг Fozzy Group. Про це  в інтерв'ю RAU розповів СЕО компанії Юрій Авдиш
Na ukraїnśkomu rynku poštovo-logistyčnyh poslug z'javyťsja novyj servis Justin, jakyj vhodyť v holdyng Fozzy Group. Pro ce  v interv'ju RAU rozpoviv SEO kompaniї Jurij Avdyš
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Діяльність сервісу спрямовуватиметься на інтернет магазини, великі бізнеси і клієнтів цих інтернет-магазинів.  Justin — це мережа поштових відділень, яка буде працювати в супермаркетах, що входять в Fozzy Group. У деяких київських супермаркетах Сільпо вже зявилися відділення Justin. Як працюватиме новий сервіс доставки. В інтервю виданню RAU CEO компанії Fozzy Group Юрій Авдиш розповів, що це повинна бути зручна мережа відділень, по прийому, видачі та відправленню товарів і послуг. За його словами, вона має задовольняти запити як ринку електронної комерції, так і фізичних осіб, які відправляють посилки один одному по всій країні. Тобто, споживачами послуг будуть: інтернет-магазини, великі бізнеси і  ті фізичні особи, які в цих інтернет-магазинах замовляють товари для своїх потреб. Що принципово нового принесе Justin на ринок. Як сказав Юрій Авдиш,  хочуть, щоб принципово розширився продуктовий портфель в відділенні: Я думаю, що глобально є сенс говорити про мультіриночні формати роботи відділень на ринку поштової логістики, фінансових сервісів, e-commerce ітощо в різних форматах. Клієнт буде отримувати ті додаткові сервіси, які клієнту буде важливо отримати в наших відділеннях. Продуктовий портфель дуже великий. В компанії Justin, обіцяють, що доставка буде  і 12 годин, і 6 годин і навіть в деяких випадках – кілька годин. Відділення Justin буде у більшості магазинів мережі Fozzy. Про функції операторів та контакт з клієнтом. На першому етапі працюватимуть в форматі, до якого звик ринок – роль оператора буде досить висока, зазначив Авдиш. У потенційного клієнта Justin є опція: він може продовжувати користуватися тим традиційним каналом, до якого він звик. Якщо ж нове, сучасне покоління не захоче користуватися традиційним каналом отримання сервісів – він зможе користуватися автоматизованим, безконтактним способом.  Щодо виходу на зовнішній ринок, Авдиш зазначив, що потрібно в першу чергу навести порядок у себе вдома, зробити якісний сервіс, якісний роздріб, продукти, ідеальну технологію. Поки є інтерес і необхідність реалізувати все це в межах України. Про міжнародний ринок логістики. На міжнародному ринку, на думку Авдиша,  немає таких темпів зростання, як в Україні, тому що e-commerce набагато швидше розвивався, ніж в нашій країні. За оцінками експертів, e-commerce становить 10-12% в загальному обсязі. В Україні це пару відсотків. Про компанію Post.ua, яка теж займається адресною доставкою. Так, дійсно в цьому році ми купили цей бізнес, — сказав Юрій Авдиш. — Це адресна доставка по місту Києву з дуже хорошим клієнтським портфелем, дуже хорошими рекомендаціями від клієнтів, з хорошими технологіями. На цьому фундаменті ми збираємося побудувати національного оператора, природно в синергії з основним бізнесом Justin. Це дасть колосальний ефект і ряд нових продуктів, які необхідні нашому ринку. До слова, раніше ми писали, що українські розробники запустили сервіс доставки ліків Liki24 з цінами нижче аптечних. 
Реклама 👇 Замовити

Діяльність сервісу спрямовуватиметься на інтернет магазини, великі бізнеси і клієнтів цих інтернет-магазинів.  Justin — це мережа поштових відділень, яка буде працювати в супермаркетах, що входять в Fozzy Group. У деяких київських супермаркетах «Сільпо» вже з’явилися відділення Justin.

Як працюватиме новий сервіс доставки

В інтерв’ю виданню RAU CEO компанії Fozzy Group Юрій Авдиш розповів, що це повинна бути зручна мережа відділень, по прийому, видачі та відправленню товарів і послуг. За його словами, вона має задовольняти запити як ринку електронної комерції, так і фізичних осіб, які відправляють посилки один одному по всій країні.

Тобто, споживачами послуг будуть: інтернет-магазини, великі бізнеси і  ті фізичні особи, які в цих інтернет-магазинах замовляють товари для своїх потреб.

Що принципово нового принесе Justin на ринок

Як сказав Юрій Авдиш,  хочуть, щоб принципово розширився продуктовий портфель в відділенні: «Я думаю, що глобально є сенс говорити про мультіриночні формати роботи відділень на ринку поштової логістики, фінансових сервісів, e-commerce ітощо в різних форматах. Клієнт буде отримувати ті додаткові сервіси, які клієнту буде важливо отримати в наших відділеннях. Продуктовий портфель дуже великий».

В компанії Justin, обіцяють, що доставка буде  і 12 годин, і 6 годин і навіть в деяких випадках – кілька годин. Відділення Justin буде у більшості магазинів мережі Fozzy.

Про функції операторів та контакт з клієнтом

На першому етапі працюватимуть в форматі, до якого звик ринок – роль оператора буде досить висока, зазначив Авдиш. У потенційного клієнта Justin є опція: він може продовжувати користуватися тим традиційним каналом, до якого він звик. Якщо ж нове, сучасне покоління не захоче користуватися традиційним каналом отримання сервісів – він зможе користуватися автоматизованим, безконтактним способом. 

Щодо виходу на зовнішній ринок, Авдиш зазначив, що потрібно в першу чергу навести порядок у себе вдома, зробити якісний сервіс, якісний роздріб, продукти, ідеальну технологію. Поки є інтерес і необхідність реалізувати все це в межах України.

Про міжнародний ринок логістики

На міжнародному ринку, на думку Авдиша,  немає таких темпів зростання, як в Україні, тому що e-commerce набагато швидше розвивався, ніж в нашій країні. За оцінками експертів, e-commerce становить 10-12% в загальному обсязі. В Україні це пару відсотків.

Про компанію Post.ua, яка теж займається адресною доставкою

«Так, дійсно в цьому році ми купили цей бізнес, — сказав Юрій Авдиш. — Це адресна доставка по місту Києву з дуже хорошим клієнтським портфелем, дуже хорошими рекомендаціями від клієнтів, з хорошими технологіями. На цьому фундаменті ми збираємося побудувати національного оператора, природно в синергії з основним бізнесом Justin. Це дасть колосальний ефект і ряд нових продуктів, які необхідні нашому ринку».

До слова, раніше ми писалиЯк працюватиме новий сервіс доставки Justin від Fozzy Group  1⚕️ Українські розробники представили сервіс доставки ліків — Liki24, що українські розробники запустили сервіс доставки ліків Liki24 з цінами нижче аптечних. 

Джерело: rau

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Відділення 70 японська 6 оператор споживача Сніжана рогоча 👍🌹🌹🌹🌹🌹🌹 оператор професіональний

2

Джейсон хорошо працює особенно 70 Ялтинська 6 особенно Сніжана рогача оператор відділення приємна привітна таких людей побільше красива

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: