Реклама

Як працюватиме новий сервіс доставки Justin від Fozzy Group 

Čytaty latynkoju
Як працюватиме новий сервіс доставки Justin від Fozzy Group 

Діяльність сервісу спрямовуватиметься на інтернет магазини, великі бізнеси і клієнтів цих інтернет-магазинів.  Justin — це мережа поштових відділень, яка буде працювати в супермаркетах, що входять в Fozzy Group. У деяких київських супермаркетах «Сільпо» вже з’явилися відділення Justin.

Як працюватиме новий сервіс доставки

В інтерв’ю виданню RAU CEO компанії Fozzy Group Юрій Авдиш розповів, що це повинна бути зручна мережа відділень, по прийому, видачі та відправленню товарів і послуг. За його словами, вона має задовольняти запити як ринку електронної комерції, так і фізичних осіб, які відправляють посилки один одному по всій країні.

Тобто, споживачами послуг будуть: інтернет-магазини, великі бізнеси і  ті фізичні особи, які в цих інтернет-магазинах замовляють товари для своїх потреб.

Що принципово нового принесе Justin на ринок

Як сказав Юрій Авдиш,  хочуть, щоб принципово розширився продуктовий портфель в відділенні: «Я думаю, що глобально є сенс говорити про мультіриночні формати роботи відділень на ринку поштової логістики, фінансових сервісів, e-commerce ітощо в різних форматах. Клієнт буде отримувати ті додаткові сервіси, які клієнту буде важливо отримати в наших відділеннях. Продуктовий портфель дуже великий».

В компанії Justin, обіцяють, що доставка буде  і 12 годин, і 6 годин і навіть в деяких випадках – кілька годин. Відділення Justin буде у більшості магазинів мережі Fozzy.

Про функції операторів та контакт з клієнтом

На першому етапі працюватимуть в форматі, до якого звик ринок – роль оператора буде досить висока, зазначив Авдиш. У потенційного клієнта Justin є опція: він може продовжувати користуватися тим традиційним каналом, до якого він звик. Якщо ж нове, сучасне покоління не захоче користуватися традиційним каналом отримання сервісів – він зможе користуватися автоматизованим, безконтактним способом. 

Щодо виходу на зовнішній ринок, Авдиш зазначив, що потрібно в першу чергу навести порядок у себе вдома, зробити якісний сервіс, якісний роздріб, продукти, ідеальну технологію. Поки є інтерес і необхідність реалізувати все це в межах України.

Про міжнародний ринок логістики

На міжнародному ринку, на думку Авдиша,  немає таких темпів зростання, як в Україні, тому що e-commerce набагато швидше розвивався, ніж в нашій країні. За оцінками експертів, e-commerce становить 10-12% в загальному обсязі. В Україні це пару відсотків.

Про компанію Post.ua, яка теж займається адресною доставкою

«Так, дійсно в цьому році ми купили цей бізнес, — сказав Юрій Авдиш. — Це адресна доставка по місту Києву з дуже хорошим клієнтським портфелем, дуже хорошими рекомендаціями від клієнтів, з хорошими технологіями. На цьому фундаменті ми збираємося побудувати національного оператора, природно в синергії з основним бізнесом Justin. Це дасть колосальний ефект і ряд нових продуктів, які необхідні нашому ринку».

До слова, раніше ми писали⚕️ Українські розробники представили сервіс доставки ліків — Liki24, що українські розробники запустили сервіс доставки ліків Liki24 з цінами нижче аптечних.