fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚕️ Українські розробники представили сервіс доставки ліків — Liki24

⚕️ Ukraїnśki rozrobnyky predstavyly servis dostavky likiv — Liki24
Аналітична система Liki24, яку розробники створили з нуля, знаходить максимально низькі ціни на препарат по Києву. Після цього співробітник сервісу об'їжджає ці аптеки, купує потрібні ліки, потім замовлення комплектується і доставляється за адресою  
Analityčna systema Liki24, jaku rozrobnyky stvoryly z nulja, znahodyť maksymaľno nyźki ciny na preparat po Kyjevu. Pislja ćogo spivrobitnyk servisu ob'їždžaje ci apteky, kupuje potribni liky, potim zamovlennja komplektujeťsja i dostavljajeťsja za adresoju  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українські розробники запустили сервіс доставки ліків Liki24 з цінами нижче аптечних. Сервіс створили українські айтішники на чолі з Антоном Аврінським. На сьогодні в команді 19 осіб, з яких – 12 на фултаймі. Скільки можна зекономити із Liki24. Основна цінність сервісу в тому, що підсумкова сума покупки з урахуванням оплати за доставку приблизно на 30% нижче, ніж якби клієнт сам купив все в найближчій аптеці. Середній чек вартує близько 900 грн, при цьому економія становить приблизно 200 грн. Часто аптеки готові запропонувати через Liki24 ціни нижче закупівельних. Сам сервіс Liki24 заробляє переважно на доставках. Вартість коливається від 49 до 69 грн в залежності від часу і завантаженості. Доставляти намагаються день в день, якщо замовлення зроблено до обіду. На думку засновників, компанія може вийти в плюс протягом кількох місяців. Нагадаємо, що у Києві запустили онлайн-сервіс для забудовників. Так, за допомогою електронного сервісу Пайова участь замовник може подати документи в електронній формі з накладенням електронного цифрового підпису на кожен поданий документ онлайн.
Реклама 👇 Замовити

Українські розробники запустили сервіс доставки ліків Liki24 з цінами нижче аптечних. Сервіс створили українські айтішники на чолі з Антоном Аврінським⚕️ Українські розробники представили сервіс доставки ліків — Liki24 1⚕️ Антон Авринський, Liki24: «Ми — як Uber для доставки препаратів». На сьогодні в команді 19 осіб, з яких – 12 на фултаймі.

Скільки можна зекономити із Liki24

Основна цінність сервісу в тому, що підсумкова сума покупки з урахуванням оплати за доставку приблизно на 30% нижче, ніж якби клієнт сам купив все в найближчій аптеці. Середній чек вартує близько 900 грн, при цьому економія становить приблизно 200 грн. Часто аптеки готові запропонувати через Liki24 ціни нижче закупівельних. Сам сервіс Liki24 заробляє переважно на доставках. Вартість коливається від 49 до 69 грн в залежності від часу і завантаженості. Доставляти намагаються день в день, якщо замовлення зроблено до обіду. На думку засновників, компанія може вийти «в плюс» протягом кількох місяців.

Нагадаємо, що у Києві запустили⚕️ Українські розробники представили сервіс доставки ліків — Liki24 2У Києві запустили онлайн-сервіс для забудовників онлайн-сервіс для забудовників. Так, за допомогою електронного сервісу «Пайова участь» замовник може подати документи в електронній формі з накладенням електронного цифрового підпису на кожен поданий документ онлайн.

Теґи: медицина
Джерело: ain.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: