fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Одна із найбільших криптобірж посилює контроль за ринком

Odna iz najbiľšyh kryptobirž posyljuje kontroľ za rynkom
Найбільша американська криптовалютна біржа Coinbase розробляє програму Trade Surveillance. Як повідомляє Business Insider, програма дозволить ретельніше стежити за крипторинком, щоб запобігати шахрайству
Najbiľša amerykanśka kryptovaljutna birža Coinbase rozrobljaje programu Trade Surveillance. Jak povidomljaje Business Insider, programa dozvolyť reteľniše stežyty za kryptorynkom, ščob zapobigaty šahrajstvu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Біржа Coinbase розробляє програму Trade Surveillance, яка дозволить ретельніше контролювати ринок. Проект очолить фахівець Нью-Йоркській біржі Пітер Елкінс. На часі дізнатися, як буде здійснюватися контроль у цій сфері. Як народилася ідея щодо посилення контролю за ринком. Нещодавно представники біржі Gemini теж оголосили, що мають намір посилити контроль над ринком. В кінці червня Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) отримала список скарг на Coinbase. Вони переважно стосувалися зникнення грошей з рахунків і поганого сервісу. Нагадаємо, що 5 провідних країн світу створили спеціальний альянс та спільно боротимуться проти криптозлочинців. Податкові служби США, Австралії, Канади, Нідерландів і Великобританії створили альянс, покликаний боротися зі злочинами в криптовалютній сфері.  Союз буде називатися J5. Його метою стане посилення міжнародного контролю за криптозлочинністю.  Наголошується, що при необхідності J5 співпрацюватиме з міжнародною Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECD). Саме з її ініціативи, до слова, і був укладений союз. Перша зустріч відомств відбулася минулого тижня. На ній J5 розробила тактичні плани і визначила перші кроки для ловлі злочинців. Подальший план дій J5 оголосить в кінці року. J5 намір надати потужний тиск на злочинне співтовариство тими методами, які країни не можуть застосувати окремо. Представник Податкового управління США Дон Форт зауважив, що офшорні структури і фінансові інструменти, використовувані для здійснення податкових злочинів і відмивання грошей, завдають шкоди економічним, фінансовим і соціальним інтересам світових країн.
Реклама 👇 Замовити

Біржа Coinbase розробляє програму Trade Surveillance, яка дозволить ретельніше контролювати ринок. Проект очолить фахівець Нью-Йоркській біржі Пітер Елкінс. На часі дізнатися, як буде здійснюватися контроль у цій сфері.

Як народилася ідея щодо посилення контролю за ринком

Нещодавно представники біржі Gemini теж оголосили, що мають намір посилити контроль над ринком.
В кінці червня Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) отримала список скарг на Coinbase. Вони переважно стосувалися зникнення грошей з рахунків і поганого сервісу.

Нагадаємо, що 5 провідних країн світу створилиОдна із найбільших криптобірж посилює контроль за ринком 15 провідних країн світу спільно боротимуться проти криптозлочинців спеціальний альянс та спільно боротимуться проти криптозлочинців. Податкові служби США, Австралії, Канади, Нідерландів і Великобританії створили альянс, покликаний боротися зі злочинами в криптовалютній сфері. 

Союз буде називатися J5. Його метою стане посилення міжнародного контролю за криптозлочинністю.  Наголошується, що при необхідності J5 співпрацюватиме з міжнародною Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECD). Саме з її ініціативи, до слова, і був укладений союз.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Перша зустріч відомств відбулася минулого тижня. На ній J5 розробила тактичні плани і визначила перші кроки для ловлі злочинців. Подальший план дій J5 оголосить в кінці року. J5 намір надати потужний тиск на злочинне співтовариство тими методами, які країни не можуть застосувати окремо.

Представник Податкового управління США Дон Форт зауважив, що офшорні структури і фінансові інструменти, використовувані для здійснення податкових злочинів і відмивання грошей, завдають шкоди економічним, фінансовим і соціальним інтересам світових країн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: