fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

5 провідних країн світу спільно боротимуться проти криптозлочинців

5 providnyh kraїn svitu spiľno borotymuťsja proty kryptozločynciv
Податкові служби США, Австралії, Канади, Нідерландів і Великобританії створили альянс, покликаний боротися зі злочинами в криптовалютній сфері. Про це повідомляє Forbes
Podatkovi služby SŠA, Avstraliї, Kanady, Niderlandiv i Velykobrytaniї stvoryly aľjans, poklykanyj borotysja zi zločynamy v kryptovaljutnij sferi. Pro ce povidomljaje Forbes
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Податкові управління 5 країн будуть обмінюватися інформацією, проводити спільні розслідування і допомагати один одному за допомогою інноваційних технологій. На часі дізнатися більше про новий кіберальянс та його призначення. Що відомо про нову структуру. Союз буде називатися J5. Його метою стане посилення міжнародного контролю за криптозлочинністю.  Наголошується, що при необхідності J5 співпрацюватиме з міжнародною Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECD). Саме з її ініціативи, до слова, і був укладений союз. Перша зустріч відомств відбулася минулого тижня. На ній J5 розробила тактичні плани і визначила перші кроки для ловлі злочинців. Подальший план дій J5 оголосить в кінці року. J5 намір надати потужний тиск на злочинне співтовариство тими методами, які країни не можуть застосувати окремо. Представник Податкового управління США Дон Форт зауважив, що офшорні структури і фінансові інструменти, використовувані для здійснення податкових злочинів і відмивання грошей, завдають шкоди економічним, фінансовим і соціальним інтересам світових країн. Нагадаємо, що у Національному банку України виявили бажання до легалізації криптовалюти. Вся діяльність на криптовалютному ринку буде ліцензуватися, а його учасники будуть нести відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій. В основі концепції легалізації те, що криптовалюти будуть визнані одним із видів активів, які торгуються на майданчиках. Регулятором цього ринку буде виступати Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.
Реклама 👇 Замовити

Податкові управління 5 країн будуть обмінюватися інформацією, проводити спільні розслідування і допомагати один одному за допомогою інноваційних технологій. На часі дізнатися більше про новий кіберальянс та його призначення.

Що відомо про нову структуру

Союз буде називатися J5. Його метою стане посилення міжнародного контролю за криптозлочинністю.  Наголошується, що при необхідності J5 співпрацюватиме з міжнародною Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECD). Саме з її ініціативи, до слова, і був укладений союз.

Перша зустріч відомств відбулася минулого тижня. На ній J5 розробила тактичні плани і визначила перші кроки для ловлі злочинців. Подальший план дій J5 оголосить в кінці року. J5 намір надати потужний тиск на злочинне співтовариство тими методами, які країни не можуть застосувати окремо.

Представник Податкового управління США Дон Форт зауважив, що офшорні структури і фінансові інструменти, використовувані для здійснення податкових злочинів і відмивання грошей, завдають шкоди економічним, фінансовим і соціальним інтересам світових країн.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Нагадаємо, що у Національному банку України виявили бажання5 провідних країн світу спільно боротимуться проти криптозлочинців 1В НБУ хочуть легалізувати криптовалюту до легалізації криптовалюти. Вся діяльність на криптовалютному ринку буде ліцензуватися, а його учасники будуть нести відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій. В основі концепції легалізації те, що криптовалюти будуть визнані одним із видів активів, які торгуються на майданчиках. Регулятором цього ринку буде виступати Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: