Реклама

Одна із найбільших криптобірж посилює контроль за ринком

Čytaty latynkoju
Одна із найбільших криптобірж посилює контроль за ринком

Біржа Coinbase розробляє програму Trade Surveillance, яка дозволить ретельніше контролювати ринок. Проект очолить фахівець Нью-Йоркській біржі Пітер Елкінс. На часі дізнатися, як буде здійснюватися контроль у цій сфері.

Як народилася ідея щодо посилення контролю за ринком

Нещодавно представники біржі Gemini теж оголосили, що мають намір посилити контроль над ринком.
В кінці червня Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) отримала список скарг на Coinbase. Вони переважно стосувалися зникнення грошей з рахунків і поганого сервісу.

Нагадаємо, що 5 провідних країн світу створили5 провідних країн світу спільно боротимуться проти криптозлочинців спеціальний альянс та спільно боротимуться проти криптозлочинців. Податкові служби США, Австралії, Канади, Нідерландів і Великобританії створили альянс, покликаний боротися зі злочинами в криптовалютній сфері. 

Союз буде називатися J5. Його метою стане посилення міжнародного контролю за криптозлочинністю.  Наголошується, що при необхідності J5 співпрацюватиме з міжнародною Організацією економічного співробітництва та розвитку (OECD). Саме з її ініціативи, до слова, і був укладений союз.

Перша зустріч відомств відбулася минулого тижня. На ній J5 розробила тактичні плани і визначила перші кроки для ловлі злочинців. Подальший план дій J5 оголосить в кінці року. J5 намір надати потужний тиск на злочинне співтовариство тими методами, які країни не можуть застосувати окремо.

Представник Податкового управління США Дон Форт зауважив, що офшорні структури і фінансові інструменти, використовувані для здійснення податкових злочинів і відмивання грошей, завдають шкоди економічним, фінансовим і соціальним інтересам світових країн.