fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Netflix в Україні заробить $23 млн, вже має $2,24 млн — дані Nakono

Netflix v Ukraїni zarobyť $23 mln, vže maje $2,24 mln — dani Nakono
Аналітична платформа Nakono оприлюднила прогноз щодо кількості глядачів та платних користувачів сервісу Netflix у різних частинах світу. Є у звіті також Україна та її східноєвропейські сусіди
Analityčna platforma Nakono opryljudnyla prognoz ščodo kiľkosti gljadačiv ta platnyh korystuvačiv servisu Netflix u riznyh častynah svitu. Je u zviti takož Ukraїna ta її shidnojevropejśki susidy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До аналітичного звіту було включено показники із 2008 року із прогнозними значеннями аудиторії до 2020-го. На сьогодні платформа Netflix є найбільшою серед постачальників платного відеоконтенту високої якості. Подальші перспективи її підсилює ще й співпраця із провайдерами локального, кабельного та міжнародного цифрового телебачення. Серед основних стимулів до подальшого зростання аналітики називають локалізацію контенту, запуск субтитрів національними мовами. Віднедавна низка фільмів та серіалів отримали також україномовні субтитри. Що варто знати про загальні прогнози щодо Netflix. Згідно із аналітичним звітом від Nakono, загальна виручка від стримінгу у Східній Європі до 2020 року сягне $413 млн для цієї платформи. У 2016 році виручка склала $11,23 млн. Кількість глядачів, що оплачують свою підписку, у Східній Європі за той же період зросте до 4,4 млн. У 2016 році цей показник складав лише 219 тис осіб. Загальна світова виручка від трансляції фільмів та серіалів Netflix wдо 2020 року складе понад $17 млрд. У 2008-му цей показник був лише $3,5 млн. Чисельність підписників у світі у 2020-му становитиме понад 162 млн осіб. Десятиліття тому таких було лише 127 тис. Яким є прогноз для України. Найцікавішими у звіті для наших читачів є показники для України. У 2020 році в нашій державі прогнозують 258 тис глядачів цього відеосервісу. У 2017-му їх було лише трохи менше 43 тис осіб. Виручка від стримінґу в Україні для Netflix становитиме $23,72 млн. За результатами 2017-го цей показник склав $2,24 млн. Раніше ця ж аналітична платформа оприлюднювала звіт щодо кількості фактичних глядачів цієї платформи відеоконтенту в Україні.
Реклама 👇 Замовити

До аналітичного звіту було включено показники із 2008 року із прогнозними значеннями аудиторії до 2020-го. На сьогодні платформа Netflix є найбільшою серед постачальників платного відеоконтенту високої якості. Подальші перспективи її підсилює ще й співпраця із провайдерами локального, кабельного та міжнародного цифрового телебачення.

Серед основних стимулів до подальшого зростання аналітики називають локалізацію контенту, запуск субтитрів національними мовами. Віднедавна низка фільмів та серіалів отримали також україномовні субтитри.

Що варто знати про загальні прогнози щодо Netflix

Згідно із аналітичним звітом від Nakono, загальна виручка від стримінгу у Східній Європі до 2020 року сягне $413 млн для цієї платформи. У 2016 році виручка склала $11,23 млн. Кількість глядачів, що оплачують свою підписку, у Східній Європі за той же період зросте до 4,4 млн. У 2016 році цей показник складав лише 219 тис осіб.

Загальна світова виручка від трансляції фільмів та серіалів Netflix wдо 2020 року складе понад $17 млрд. У 2008-му цей показник був лише $3,5 млн. Чисельність підписників у світі у 2020-му становитиме понад 162 млн осіб. Десятиліття тому таких було лише 127 тис.

Яким є прогноз для України

Найцікавішими у звіті для наших читачів є показники для України. У 2020 році в нашій державі прогнозують 258 тис глядачів цього відеосервісу. У 2017-му їх було лише трохи менше 43 тис осіб. Виручка від стримінґу в Україні для Netflix становитиме $23,72 млн. За результатами 2017-го цей показник склав $2,24 млн.

Виручка (у млн дол. США) від стримінгу в Україні для Netflix — прогноз

Виручка (у млн. дол. США) від стримінгу в Україні для Netflix — прогноз

Прогноз щодо кількості підписників Netflix в Україні, тис осіб

Прогноз щодо кількості підписників Netflix в Україні, тис осіб

Раніше ця ж аналітична платформа оприлюднювалаNetflix в Україні заробить $23 млн, вже має $2,24 млн — дані Nakono 1Стала відома кількість користувачів Netflix в Україні за підсумками 2017 року звіт щодо кількості фактичних глядачів цієї платформи відеоконтенту в Україні.

Джерело: Nakono

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: