fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стала відома кількість користувачів Netflix в Україні за підсумками 2017 року

Stala vidoma kiľkisť korystuvačiv Netflix v Ukraїni za pidsumkamy 2017 roku
За 2 роки роботи онлайн-кінотеатру Netflix в Україні кількість користувачів не наблизилася поки навіть до 100 тис глядачів. Аналітики компанії Nakono очікують на суттєве зростання аудиторії у 2018—2020 роках
Za 2 roky roboty onlajn-kinoteatru Netflix v Ukraїni kiľkisť korystuvačiv ne nablyzylasja poky naviť do 100 tys gljadačiv. Analityky kompaniї Nakono očikujuť na suttjeve zrostannja audytoriї u 2018—2020 rokah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найбільший онлайн-кінотеатр Netflix оприлюднив підсумки своєї діяльності за 2017 рік. Ставши найбільш прибутковим неігровим додатком за підсумками року, сервіс отримав виручку $11,7 млрд. Чистий прибуток компанії склав $560 млн. Частка користувачів за межами США склала 62,83 млн користувачів у 2017-му проти 54,65 млн. Світова аудиторія Netflix. . Для порівняння — 2010 року їх було у світі лише 330 тис осіб. Ми подали запит до прес-служби Netflix і очікуємо на коментарі щодо цих показників найближчим часом.. За інформацією аналітичної компанії Nakono, кількість користувачів, які передплатили щонайменше 1 із доступних тарифних планів платформи, за підсумками 2017 року перевищила 42 тис осіб. У 2020 році аналітики прогнозують понад 257 тис глядачів для цієї онлайн-відеоплатформи. Станом на той же період у світі прогнозують понад 99 млн активних передплатників. 6 січня 2016 року одна з найвідоміших відеоплатформ провела глобальний запуск у низці країн. 2 роки тому переважну більшість контенту було відкрито для глядачів у понад 190 країнах світу. Україна увійшла до їхнього переліку (за винятком тимчасово окупованої території Криму). Для українського глядача й досі основним варіантом інтерфейсу є англійська мова, а основною валютою — євро. Netflix в Україні. . Аудиторія за підсумками 2017 року перетнула позначку у 42 тис передплатників.

Найбільший онлайн-кінотеатр Netflix оприлюднив підсумки своєї діяльності за 2017 рік. Ставши найбільш прибутковимСтала відома кількість користувачів Netflix в Україні за підсумками 2017 року 1Netflix став найприбутковішим неігровим додатком 2017-го неігровим додатком за підсумками року, сервіс отримав виручку $11,7 млрд. Чистий прибуток компанії склав $560 млн. Частка користувачів за межами США склала 62,83 млн користувачів у 2017-му проти 54,65 млн.

Світова аудиторія Netflix

Для порівняння — 2010 року їх було у світі лише 330 тис осіб. Ми подали запит до прес-служби Netflix і очікуємо на коментарі щодо цих показників найближчим часом.

Стала відома кількість користувачів Netflix в Україні за підсумками 2017 року 2

За інформацією аналітичної компанії Nakono, кількість користувачів, які передплатили щонайменше 1 із доступних тарифних планів платформи, за підсумками 2017 року перевищила 42 тис осіб. У 2020 році аналітики прогнозують понад 257 тис глядачів для цієї онлайн-відеоплатформи. Станом на той же період у світі прогнозують понад 99 млн активних передплатників.

6 січня 2016 року одна з найвідоміших відеоплатформ провела глобальний запуск у низці країн. 2 роки тому переважну більшість контенту було відкрито для глядачів у понад 190 країнах світу. Україна увійшла до їхнього переліку (за винятком тимчасово окупованої території Криму). Для українського глядача й досі основним варіантом інтерфейсу є англійська мова, а основною валютою — євро.

Netflix в Україні

Аудиторія за підсумками 2017 року перетнула позначку у 42 тис передплатників

Стала відома кількість користувачів Netflix в Україні за підсумками 2017 року 3

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

4 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Володимир

Не дивно. Оскільки ані україномовного, ані російськомовного контенту у них немає. Якщо у когось і буде бажання платити за оригінал англійською гроші, то це специфічна аудиторія.

Автор2
Олександр Мельник

у них є російськомовний контент + озвучка у низці фільмів та серіалів уже із півроку

3
Андрій

І в дупу російськомовний, не бачу сенсу купувати без україномовного

4

За любки б користувався Netflix та українського контенту взагалі мало... Навіщо сервіс з російським або англійським контентом??!?! Доводиться українською дивитися в піратській версії...

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: