fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС залишається основним напрямком для українського експорту

JeS zalyšajeťsja osnovnym naprjamkom dlja ukraїnśkogo eksportu
Основним торговим партнером України в експорті товарів залишається Європейський Союз — за перші 4 місяці цього року його частка в експорті для українських компаній склала 42,9%
Osnovnym torgovym partnerom Ukraїny v eksporti tovariv zalyšajeťsja Jevropejśkyj Sojuz — za perši 4 misjaci ćogo roku jogo častka v eksporti dlja ukraїnśkyh kompanij sklala 42,9%
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інформацію про обсяги експорту озвучили у редакції Національного промислового порталу із посиланням на Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. У порівнянні з аналогічним періодом в 2017 році нам вдалося зробити якісний ривок в торгівлі в ЄС, – відзначили в міністерстві. На часі дізнатися більше про обсяги товарообігу з Європою. Що відомо про показники європейського експорту з України. Експорт України до Європейського Союзу за 4 місяці 2018 року зріс. Рівень зростання за повідомленням профільного міністерства склав 26,6%. У абсолютному вимірі це — $1,4 млрд. Загальний обсяг експортованої продукції в грошовому еквіваленті склав $6,6 млрд. У міністерстві додають: Україні є що запропонувати європейському ринку за найрізноманітнішими напрямками виробництва. Так, за минулі 4 місяці 2018-го в структурі українських експортованих товарів до країн Європейського Союзу з’явилося щонайменше 366 субпозицій. Україна експортує до європейських країн низку сировини та обладнання: пропілен, полівінілхлорид, електричне сигналізаційне обладнання для залізниць та трамвайних колій і навіть яйця птиці без шкаралупи. При цьому темпи зростання експорту до країн Європи значно вищі, ніж в цілому по Україні. За даними Державної служби статистики України, в цілому експорт товарів з України за січень-квітень цього року зріс на 12,8%. Про це також інформує НПП. Нагадаємо, раніше ми інформували про створення державної установи в Україні для підтримки експортерів.
Реклама 👇 Замовити

Інформацію про обсяги експорту озвучили у редакції «Національного промислового порталу» із посиланням на Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. «У порівнянні з аналогічним періодом в 2017 році нам вдалося зробити якісний ривок в торгівлі в ЄС», – відзначили в міністерстві. На часі дізнатися більше про обсяги товарообігу з Європою.

Що відомо про показники європейського експорту з України

Експорт України до Європейського Союзу за 4 місяці 2018 року зріс. Рівень зростання за повідомленням профільного міністерства склав 26,6%. У абсолютному вимірі це — $1,4 млрд. Загальний обсяг експортованої продукції в грошовому еквіваленті склав $6,6 млрд.

У міністерстві додають: Україні є що запропонувати європейському ринку за найрізноманітнішими напрямками виробництва. Так, за минулі 4 місяці 2018-го в структурі українських експортованих товарів до країн Європейського Союзу з’явилося щонайменше 366 субпозицій. Україна експортує до європейських країн низку сировини та обладнання: пропілен, полівінілхлорид, електричне сигналізаційне обладнання для залізниць та трамвайних колій і навіть яйця птиці без шкаралупи. При цьому темпи зростання експорту до країн Європи значно вищі, ніж в цілому по Україні. За даними Державної служби статистики України, в цілому експорт товарів з України за січень-квітень цього року зріс на 12,8%. Про це також інформує «НПП».

Нагадаємо, раніше ми інформувалиЄС залишається основним напрямком для українського експорту 1В Україні створено державну установу для підтримки експортерів про створення державної установи в Україні для підтримки експортерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: