fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні створено державну установу для підтримки експортерів

V Ukraїni stvoreno deržavnu ustanovu dlja pidtrymky eksporteriv
28 березня Уряд прийняв рішення про утворення Державної установи «Офіс з просування експорту України» на основі вже працюючого Офісу з просування експорту. Офіс був створений у 2015 році з ініціативи Мінекономрозвитку як проект підтримки експорту. З листопада 2016 року отримав статус  консультативно-дорадчого органу при Міністерстві економічного розвиту і торгівлі України
28 bereznja Urjad pryjnjav rišennja pro utvorennja Deržavnoї ustanovy «Ofis z prosuvannja eksportu Ukraїny» na osnovi vže pracjujučogo Ofisu z prosuvannja eksportu. Ofis buv stvorenyj u 2015 roci z iniciatyvy Minekonomrozvytku jak proekt pidtrymky eksportu. Z lystopada 2016 roku otrymav status  konsuľtatyvno-doradčogo organu pry Ministerstvi ekonomičnogo rozvytu i torgivli Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Еволюція Офісу з просування експорту з ініціативи та проектної команди в консультаційно-дорадчий орган при Мінекономрозвитку понад 2 роки та подальша  трансформація в державну установу відбуватиметься до кінця 2018. Державна установа з підтримки експортерів створюється на міцному фундаменті, що створена експертами за сприяння фонду Western NIS Enterprise Fund та проекту The Expert Deployment for Governance and Economic Growth (EDGE). Хто допомагав Україні із створенням держустанови. Офіс з просування експорту створив та протестував модель підтримки експортерів, через надання експортних послуг, експортних консультацій, освітніх проектів для експортерів, торгових місій та виставок в країни, що є перспективними для експорту українських товарів та послуг. Офіс є частиною мережі ЕТРО (Eurorean Trade Promotion Organisations) та верифікатором платформи SheTrades, що відкриває доступ до кращих міжнародних практик підтримки експортерів та створює нові експортні можливості. З грудня 2016 року Офіс підтримується фондом Western NIS Enterprise Fund та проекту The Expert Deployment for Governance and Economic Growth (EDGE). Трансформаційний період переходу від Офісу з просування експорту до державної установи Офіс з просування експорту України закінчиться до грудня 2018 року. Нагадаємо, що Україна різко збільшила експорт товарів до Німеччини. Одночансо із зростанням руху товарів до німецького ринку зріс й імпорт німецьких товарів до України. Зміна показників за цей час складає з €3,6 млрд у 2016 році до €4,4 млрд у 2017 році. Це — зростання приблизно на 21%. В цілому позиція України у списку найважливіших торговельних партнерів Німеччини майже не змінилася. У рейтингу імпортерів німецьких товарів Україна піднялася з 44-го до 43-тє місце. У рейтингу експортерів до Німеччини вона залишається на 46-й позиції. Для порівняння: Сингапур експортував у 2017 році продукції із ФРН на суму в €6,3 млрд, а імпортував – на €6,9 млрд. Головними покупцями німецьких продуктів залишаються Сполучені Штати Америки, Франція та Китай. Німеччина, у свою чергу, найбільше імпортує з Китаю, Нідерландів та Франції.  
Реклама 👇 Замовити

Еволюція «Офісу з просування експорту» з ініціативи та проектної команди в консультаційно-дорадчий орган при Мінекономрозвитку понад 2 роки та подальша  трансформація в державну установу відбуватиметься до кінця 2018. Державна установа з підтримки експортерів створюється на міцному фундаменті, що створена експертами за сприяння фонду Western NIS Enterprise Fund та проекту The Expert Deployment for Governance and Economic Growth (EDGE).

Хто допомагав Україні із створенням держустанови

Офіс з просування експорту створив та протестував модель підтримки експортерів, через надання експортних послуг, експортних консультацій, освітніх проектів для експортерів, торгових місій та виставок в країни, що є перспективними для експорту українських товарів та послуг. Офіс є частиною мережі ЕТРО (Eurorean Trade Promotion Organisations) та верифікатором платформи SheTrades, що відкриває доступ до кращих міжнародних практик підтримки експортерів та створює нові експортні можливості. З грудня 2016 року Офіс підтримується фондом Western NIS Enterprise Fund та проекту The Expert Deployment for Governance and Economic Growth (EDGE). Трансформаційний період переходу від Офісу з просування експорту до державної установи «Офіс з просування експорту України» закінчиться до грудня 2018 року.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що Україна різко збільшилаВ Україні створено державну установу для підтримки експортерів 1Україна збільшила експорт товарів до Німеччини експорт товарів до Німеччини. Одночансо із зростанням руху товарів до німецького ринку зріс й імпорт німецьких товарів до України. Зміна показників за цей час складає з €3,6 млрд у 2016 році до €4,4 млрд у 2017 році. Це — зростання приблизно на 21%.

В цілому позиція України у списку найважливіших торговельних партнерів Німеччини майже не змінилася. У рейтингу імпортерів німецьких товарів Україна піднялася з 44-го до 43-тє місце. У рейтингу експортерів до Німеччини вона залишається на 46-й позиції. Для порівняння: Сингапур експортував у 2017 році продукції із ФРН на суму в €6,3 млрд, а імпортував – на €6,9 млрд. Головними покупцями німецьких продуктів залишаються Сполучені Штати Америки, Франція та Китай. Німеччина, у свою чергу, найбільше імпортує з Китаю, Нідерландів та Франції.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: