ЄС залишається основним напрямком для українського експорту

Čytaty latynkoju
ЄС залишається основним напрямком для українського експорту

Інформацію про обсяги експорту озвучили у редакції «Національного промислового порталу» із посиланням на Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. «У порівнянні з аналогічним періодом в 2017 році нам вдалося зробити якісний ривок в торгівлі в ЄС», – відзначили в міністерстві. На часі дізнатися більше про обсяги товарообігу з Європою.

Що відомо про показники європейського експорту з України

Експорт України до Європейського Союзу за 4 місяці 2018 року зріс. Рівень зростання за повідомленням профільного міністерства склав 26,6%. У абсолютному вимірі це — $1,4 млрд. Загальний обсяг експортованої продукції в грошовому еквіваленті склав $6,6 млрд.

У міністерстві додають: Україні є що запропонувати європейському ринку за найрізноманітнішими напрямками виробництва. Так, за минулі 4 місяці 2018-го в структурі українських експортованих товарів до країн Європейського Союзу з’явилося щонайменше 366 субпозицій. Україна експортує до європейських країн низку сировини та обладнання: пропілен, полівінілхлорид, електричне сигналізаційне обладнання для залізниць та трамвайних колій і навіть яйця птиці без шкаралупи. При цьому темпи зростання експорту до країн Європи значно вищі, ніж в цілому по Україні. За даними Державної служби статистики України, в цілому експорт товарів з України за січень-квітень цього року зріс на 12,8%. Про це також інформує «НПП».

Нагадаємо, раніше ми інформувалиВ Україні створено державну установу для підтримки експортерів про створення державної установи в Україні для підтримки експортерів.