fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві пропонують заряджати електромобілі від ліхтарів

U Kyjevi proponujuť zarjadžaty elektromobili vid lihtariv
До КМДА подано проект, згідно із яким електромобілі можна буде підзаряджати від стовпів вуличного освітлення. Поки що немає остаточних строків щодо впровадження подібної ініціативи
Do KMDA podano proekt, zgidno iz jakym elektromobili možna bude pidzarjadžaty vid stovpiv vulyčnogo osvitlennja. Poky ščo nemaje ostatočnyh strokiv ščodo vprovadžennja podibnoї iniciatyvy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В рамках проекту передбачається обладнання ліхтарних стовпів виходами для підзарядки електротранспорту. Це даватиме змогу підключати до ліхтаря інших споживачів в денний період. Також передбачена розробка єдиного типу електричного розєму. До нього має підєднуватися портативний конектор з вбудованою системою білінгу. Конектер буде персональний і буде перевозитися в електромобілі. Цей пристрій дозволять власникам електромобілів підключатися до будь-яких ліхтарних стовпів на вулиці. Можна буде також сплатити за електроенергію і паркування. Скільки коштуватиме така технологія, що допоможе заряджати електромобілі. Загальний бюджет проекту складатиме трохи більше 2 млн грн: Розробка та узгодження технічного проекту модернізації вуличного ліхтарного стовпа (планується кілька варіантів рішення) — 50 тис грн. Розробка і виготовлення спеціальних розємів, підбір реле і переобладнання перших 10 вуличних ліхтарних стовпів (перша черга проекту) — 100 тис грн. Розробка портативного біллінгового коннектора для України від німецької компанії — 930 тис грн. Закупівля першої партії портативний білінгових коннекторів (10 шт.) — 465 тис грн. Сертифікування, ліцензія, розмитнення портативних білінгових конекторів — 155 тис грн. Нагадаємо, раніше ми інформували про запуск компанією ДТЕК власної мережі зарядних станції для електромобілів у Києві.
Реклама 👇 Замовити

В рамках проекту передбачається обладнання ліхтарних стовпів виходами для підзарядки електротранспорту. Це даватиме змогу підключати до ліхтаря інших споживачів в денний період. Також передбачена розробка єдиного типу електричного роз’єму. До нього має під’єднуватися портативний конектор з вбудованою системою білінгу. Конектер буде персональний і буде перевозитися в електромобілі. Цей пристрій дозволять власникам електромобілів підключатися до будь-яких ліхтарних стовпів на вулиці. Можна буде також сплатити за електроенергію і паркування.

Скільки коштуватиме така технологія, що допоможе заряджати електромобілі

Загальний бюджет проекту складатиме трохи більше 2 млн грн:

  • Розробка та узгодження технічного проекту модернізації вуличного ліхтарного стовпа (планується кілька варіантів рішення) — 50 тис грн.
  • Розробка і виготовлення спеціальних роз’ємів, підбір реле і переобладнання перших 10 вуличних ліхтарних стовпів (перша черга проекту) — 100 тис грн.
  • Розробка портативного біллінгового коннектора для України від німецької компанії — 930 тис грн.
  • Закупівля першої партії портативний білінгових коннекторів (10 шт.) — 465 тис грн.
  • Сертифікування, ліцензія, розмитнення портативних білінгових конекторів — 155 тис грн.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиУ Києві пропонують заряджати електромобілі від ліхтарів 1«ДТЕК» запустила в столиці власну мережу електрозаправок про запуск компанією ДТЕК власної мережі зарядних станції для електромобілів у Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: