fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«ДТЕК» запустила в столиці власну мережу електрозаправок

«DTEK» zapustyla v stolyci vlasnu merežu elektrozapravok
Перші 8 станцій вже почали роботу в Києві в тестовому режимі. Середній час зарядки електромобіля на інноваційних станціях складе 25-50 хвилин в залежності від технічних характеристик і стану батареї електромобіля, повідомляють на сайті компанії
Perši 8 stancij vže počaly robotu v Kyjevi v testovomu režymi. Serednij čas zarjadky elektromobilja na innovacijnyh stancijah sklade 25-50 hvylyn v zaležnosti vid tehničnyh harakterystyk i stanu batareї elektromobilja, povidomljajuť na sajti kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Енергетична компанія ДТЕК запустила мережу швидкісних зарядних станцій для електромобілів під брендом STRUM. Вони розташовуються на паркінгах найбільших торгових і бізнес-центрів столиці, а також на АЗК однієї з українських мереж. Як працюють станції STRUM. Як зазаначають на сайті компанії, станції STRUM потужністю 50 кВт дають можливість зарядити електромобіль в рази швидше, ніж від звичайної розетки або малопотужних станцій змінного струму попередніх поколінь. В середньому, щоб проїхати 50-100 км потрібно заряджати авто 15-20-хвилин. Обладнання, яке використовують, постачає міжнародна компанія ABB. Станції універсальні — кожна має по 3 порта: CCS, CHAdeMO і Type 2. Сума інвестицій ДТЕК у мережу зарядних станцій STRUM склала 15 мільйонів гривень. Для зручності користування новими станціями розроблено мобільний додаток STRUM Charging, який вже доступний для скачування в PlayMarket і App Store. Додаток від європейських розробників є аналогічний тим, що використовуваються в 15 країнах світу на 9 000 електрозарядках. До кінця червня мережу планують розширити до 10 швидкісних станцій: ЦУМ, вул. Хрещатик, 38, підземний паркінг (перший ярус). БЦ 101 Tower, вул. Льва Толстого, 57, третій ярус паркінгу. БЦ IQ, вул. Болсуновських, 13-15, підземний паркінг (мінус перший поверх). ТРЦ Проспект (гіпермаркет Ашан), вул. Гната Хоткевича 1В, відкритий паркінг. ТРЦ Домосфера, Столичне шосе, 101, відкрита парковка. ТРЦ Магелан, пр-т Академіка Глушкова 13В, відкрита парковка. ТРЦ РайОN, вул. Миколи Лаврухіна, 4, третій ярус паркінгу. БЦ Astarta, вул. Ярославська, 58, паркінг, вїзд з боку вул. Нижній Вал. Один зі столичних АЗК (відкриття до кінця червня-2018). Один зі столичних ТЦ (відкриття до кінця червня-2018).
Реклама 👇 Замовити

Енергетична компанія ДТЕК запустила мережу швидкісних зарядних станцій для електромобілів під брендом STRUM. Вони розташовуються на паркінгах найбільших торгових і бізнес-центрів столиці, а також на АЗК однієї з українських мереж.

Як працюють станції STRUM

Як зазаначають на сайті компанії, станції STRUM потужністю 50 кВт дають можливість зарядити електромобіль в рази швидше, ніж від звичайної розетки або малопотужних станцій змінного струму попередніх поколінь. В середньому, щоб проїхати 50-100 км потрібно заряджати авто 15-20-хвилин.

Обладнання, яке використовують, постачає міжнародна компанія ABB. Станції універсальні — кожна має по 3 порта: CCS, CHAdeMO і Type 2. Сума інвестицій ДТЕК у мережу зарядних станцій STRUM склала 15 мільйонів гривень.

Для зручності користування новими станціями розроблено мобільний додаток STRUM Charging, який вже доступний для скачування в PlayMarket і App Store. Додаток від європейських розробників є аналогічний тим, що використовуваються в 15 країнах світу на 9 000 електрозарядках.

До кінця червня мережу планують розширити до 10 швидкісних станцій:

  • ЦУМ, вул. Хрещатик, 38, підземний паркінг (перший ярус).
  • БЦ 101 Tower, вул. Льва Толстого, 57, третій ярус паркінгу.
  • БЦ IQ, вул. Болсуновських, 13-15, підземний паркінг (мінус перший поверх).
  • ТРЦ Проспект (гіпермаркет Ашан), вул. Гната Хоткевича 1В, відкритий паркінг.
  • ТРЦ Домосфера, Столичне шосе, 101, відкрита парковка.
  • ТРЦ Магелан, пр-т Академіка Глушкова 13В, відкрита парковка.
  • ТРЦ РайОN, вул. Миколи Лаврухіна, 4, третій ярус паркінгу.
  • БЦ Astarta, вул. Ярославська, 58, паркінг, в’їзд з боку вул. Нижній Вал.
  • Один зі столичних АЗК (відкриття до кінця червня-2018).
  • Один зі столичних ТЦ (відкриття до кінця червня-2018).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: