fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Прикордонники відзвітували про кількість іноземців з біометричними паспортами

Prykordonnyky vidzvituvaly pro kiľkisť inozemciv z biometryčnymy pasportamy
З початку року біометричний контроль на кордоні України пройшли 136 тисяч іноземців. Про це в інтерв'ю 112.ua повідомив голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал
Z počatku roku biometryčnyj kontroľ na kordoni Ukraїny projšly 136 tysjač inozemciv. Pro ce v interv'ju 112.ua povidomyv golova Deržavnoї prykordonnoї služby Ukraїny Petro Cygykal
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  1 січня 2018 року почала роботу система фіксації біометричних даних для громадян 70 країн. На кордоні з північно-східною сусідкою Україна в тестовому режимі запустила біометричний контроль ще 27 грудня. Іноземців тепер перевіряють ретельніше. Про що свідчить статистика щодо іноземців. Станом на 23 березня 2018 року) біометрією скористалися 136 тисяч осіб, з них 96 тисяч – громадяни північно-східної сусідки. Вони їдуть в основному з комерційних справ і до родичів. На кордоні відбувається  ідентифікація і верифікація осіб, які перетинають кордон. Це зменшує ризики і підвищує прикордонну безпеку. Додамо, що на північно-східному кордоні в Україні запрацював біометричний контроль ще 27 грудня 2017 року.  При перетині державного кордону України гості країни мають надати відбитки пальців та біометричні дані на контрольно-пропускних пунктах митного контролю. Всі контрольно-пропускні пункти на Північному Сході України вже обладнано новітніми системами зняття біометричних даних та підключено до бази Інтерполу та Європолу. Все це має на меті запобігти проникненню до країни диверсантів та нелегальних мігрантів, а також підсилити рівень безпеки в аеропортах та на митних пунктах пропуску. Нагадаємо, що система біометричного контролю працює у 157 міжнародних пунктах пропуску для наземного транспорту й в аеропортах. Жодних окремих пунктів, які би ускладнювали чи затягували процедуру перетину кордону, немає. Систему біометрики підключено напряму до баз даних Інтерполу та Європолу. Також зібрана інформація передаватиметься до Національної системи верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства.
Реклама 👇 Замовити

1 січня 2018 року почала роботу система фіксації біометричних даних для громадян 70 країн. На кордоні з північно-східною сусідкою Україна в тестовому режимі запустила біометричний контроль ще 27 грудня. Іноземців тепер перевіряють ретельніше.

Про що свідчить статистика щодо іноземців

Станом на 23 березня 2018 року) біометрією скористалися 136 тисяч осіб, з них 96 тисяч – громадяни північно-східної сусідки. Вони їдуть в основному з комерційних справ і до родичів. На кордоні відбувається  ідентифікація і верифікація осіб, які перетинають кордон. Це зменшує ризики і підвищує прикордонну безпеку.

Додамо, що на північно-східному кордоні в Україні запрацювавПрикордонники відзвітували про кількість іноземців з біометричними паспортами 1Україна запроваджує біометричний контроль на північно-східному кордоні біометричний контроль ще 27 грудня 2017 року.  При перетині державного кордону України гості країни мають надати відбитки пальців та біометричні дані на контрольно-пропускних пунктах митного контролю. Всі контрольно-пропускні пункти на Північному Сході України вже обладнано новітніми системами зняття біометричних даних та підключено до бази Інтерполу та Європолу. Все це має на меті запобігти проникненню до країни диверсантів та нелегальних мігрантів, а також підсилити рівень безпеки в аеропортах та на митних пунктах пропуску.

Нагадаємо, що система біометричного контролю працюєПрикордонники відзвітували про кількість іноземців з біометричними паспортами 2Біометричний контроль на кордоні з 1 січня 2018-го — що варто знати у 157 міжнародних пунктах пропуску для наземного транспорту й в аеропортах. Жодних окремих пунктів, які би ускладнювали чи затягували процедуру перетину кордону, немає. Систему «біометрики» підключено напряму до баз даних Інтерполу та Європолу. Також зібрана інформація передаватиметься до Національної системи верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: