Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український банк має намір популяризувати QR-коди для платежів

Ukraїnśkyj bank maje namir populjaryzuvaty QR-kody dlja plateživ

Один із провідних українських банків має намір розвивати платежі за допомогою QR-кодів. Представники «ПриватБанку» повідомили, що банк запустить масштабну кампанію із популяризації цього способу сплати за товари та послуги
Odyn iz providnyh ukraїnśkyh bankiv maje namir rozvyvaty plateži za dopomogoju QR-kodiv. Predstavnyky «PryvatBanku» povidomyly, ščo bank zapustyť masštabnu kampaniju iz populjaryzaciї ćogo sposobu splaty za tovary ta poslugy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Банк має намір значно розширити мережу прийому безготівкових платежів за QR-кодами. З цією метою запускає масштабну кампанію. Вона має на меті розширення в Україні інфраструктури безконтактних платежів за допомогою таких кодів. Як ПриватБанк має намір популяризувати QR-коди. Як заявив голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл, активна реалізація проекту дасть можливість українцям оплачувати будь-які покупки за допомогою смартфона, навіть якщо у них немає з собою готівки і банківської карти. Розширення мережі QR-еквайрингу відбудеться, згідно з повідомленням, до кінця 2018 року. Представники банку, на яких посилається видання ЛІГА, наголошують, що такий крок дасть змогу подібним платежам стати в Україні не менш популярними, ніж в Китаї. Крім того, банк наголошує на тому, що торгівля та малий бізнес отримають найдоступніший інструмент прийому безготівкових платежів. За словами представників ПриватБанку, станом на весну 2018 року в Україні понад 4 тис торгових точок приймають безготівкові платежі від клієнтів через QR-коди. У травні цього ж року банк запустив PrivatPayBot. Цей чат-бот допомагає підприємцям та малому бізнесу приймати оплату товарів і послуг в безготівковій формі. Розрахунки здійснюються за допомогою таких кодів та із використанням месенджера Telegram. Раніше ми інформували вас про те, що такі коди використовуватимуть для своїх операцій у платіжній системі MasterCard.

Банк має намір значно розширити мережу прийому безготівкових платежів за QR-кодами. З цією метою запускає масштабну кампанію. Вона має на меті розширення в Україні інфраструктури безконтактних платежів за допомогою таких кодів.

Як «ПриватБанк» має намір популяризувати QR-коди

Як заявив голова правління «ПриватБанку» Петро Крумханзл, активна реалізація проекту дасть можливість українцям оплачувати будь-які покупки за допомогою смартфона, навіть якщо у них немає з собою готівки і банківської карти. Розширення мережі QR-еквайрингу відбудеться, згідно з повідомленням, до кінця 2018 року. Представники банку, на яких посилається видання «ЛІГА», наголошують, що такий крок дасть змогу подібним платежам стати в Україні не менш популярними, ніж в Китаї. Крім того, банк наголошує на тому, що торгівля та малий бізнес отримають найдоступніший інструмент прийому безготівкових платежів.

За словами представників «ПриватБанку», станом на весну 2018 року в Україні понад 4 тис торгових точок приймають безготівкові платежі від клієнтів через QR-коди. У травні цього ж року банк запустив PrivatPayBot. Цей чат-бот допомагає підприємцям та малому бізнесу приймати оплату товарів і послуг в безготівковій формі. Розрахунки здійснюються за допомогою таких кодів та із використанням месенджера Telegram.

Раніше ми інформували вас про те, що такі коди використовуватимуть для своїх операцій у платіжній системі MasterCard.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: