fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Mastercard запускає оплату за допомогою QR-коду

Mastercard zapuskaje oplatu za dopomogoju QR-kodu
Новий універсальний платіжний QR код, розроблений Mastercard на основі платформи цифрових гаманців Masterpass, дозволяє оплачувати покупки на тисячах онлайн-майданчиків в один клік. Першими спробувати новий тип оплат зможуть користувачі Vodafone Pay та TACHCARD. Першим банком, який здійснив технічну реалізацію проекту, став ТАСКОМБАНК
Novyj universaľnyj platižnyj QR kod, rozroblenyj Mastercard na osnovi platformy cyfrovyh gamanciv Masterpass, dozvoljaje oplačuvaty pokupky na tysjačah onlajn-majdančykiv v odyn klik. Peršymy sprobuvaty novyj typ oplat zmožuť korystuvači Vodafone Pay ta TACHCARD. Peršym bankom, jakyj zdijsnyv tehničnu realizaciju proektu, stav TASKOMBANK
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Mastercard представила новий підхід до оплат – за допомогою QR коду та платформи цифрових гаманців Masterpass. Власники цифрових гаманців Masterpass відтепер мають змогу оплачувати покупки на сайтах торговців з мобільних додатків, скануючи QR код, і здійснювати в такий спосіб оплати картками різних банків та платіжних систем. Як працює нова опція від Mastercard . Технологія Mastercard QR дозволяє підключити до нового способу платежів необмежену кількість онлайн-магазинів, без необхідності інтеграції Masterpass у кожному з них окремо. Це перше в Україні універсальне рішення з використанням платіжного QR коду, яке доступне користувачам різних платіжних платформ і мобільних додатків на Android та iOS. Для того, щоб здійснити оплату в такий спосіб в онлайн-магазині, користувач сканує QR код з логотипом Mastercard QR на сайті торговця за допомогою мобільного додатку, після цього достатньо обрати картку з наявних у гаманці Masterpass, підтвердити оплату – і покупка здійснена. Платіжні дані надійно зберігаються у Masterpass: користувачеві під час покупки не потрібно вводити номер картки, термін дії, тощо і навіть тримати картку в руках. Створити гаманець Masterpass можна на сайті або ж безпосередньо у мобільних додатках (Vodafone Pay і TACHCARD). Додамо, що платформа цифрових гаманців Masterpass працює в Україні з 2016 року і об’єднує тисячі українських і глобальних торговців. Зараз Україна входить до трійки лідерів серед країн Європи за частотою оплат з Masterpass. Нагадаємо, що Mastercard переводить платежі на технологію blockchain. Головна відмінність blockchain Mastercard в тому, що в ньому використовується не власна криптовалюта компанії, а традиційні фіатні валюти. Blockchain доступний поки що обмеженій кількості банків і продавців для виконання платежів. Компанія сподівається використати переваги цієї технології, зокрема, більш безпечний і прозорий спосіб здійснення і відстеження платежів. Також підприємства можуть скоротити витрати, використовуючи блок-ланцюжок для надсилання транскордонних платежів, які зазвичай проходять через кілька іноземних банків шляхом за кордон, збільшуючи збори.
Реклама 👇 Замовити

Компанія Mastercard представила новий підхід до оплат – за допомогою QR коду та платформи цифрових гаманців Masterpass. Власники цифрових гаманців Masterpass відтепер мають змогу оплачувати покупки на сайтах торговців з мобільних додатків, скануючи QR код, і здійснювати в такий спосіб оплати картками різних банків та платіжних систем.

Як працює нова опція від Mastercard 

Технологія Mastercard QR дозволяє підключити до нового способу платежів необмежену кількість онлайн-магазинів, без необхідності інтеграції Masterpass у кожному з них окремо. Це перше в Україні універсальне рішення з використанням платіжного QR коду, яке доступне користувачам різних платіжних платформ і мобільних додатків на Android та iOS.

Для того, щоб здійснити оплату в такий спосіб в онлайн-магазині, користувач сканує QR код з логотипом Mastercard QR на сайті торговця за допомогою мобільного додатку, після цього достатньо обрати картку з наявних у гаманці Masterpass, підтвердити оплату – і покупка здійснена. Платіжні дані надійно зберігаються у Masterpass: користувачеві під час покупки не потрібно вводити номер картки, термін дії, тощо і навіть тримати картку в руках.

Створити гаманець Masterpass можна на сайті або ж безпосередньо у мобільних додатках (Vodafone Pay і TACHCARD). Додамо, що платформа цифрових гаманців Masterpass працює в Україні з 2016 року і об’єднує тисячі українських і глобальних торговців. Зараз Україна входить до трійки лідерів серед країн Європи за частотою оплат з Masterpass.

Нагадаємо, що Mastercard переводить Mastercard запускає оплату за допомогою QR-коду 1Mastercard переводить платежі на технологію blockchainплатежі на технологію blockchain. Головна відмінність blockchain Mastercard в тому, що в ньому використовується не власна криптовалюта компанії, а традиційні фіатні валюти.

Blockchain доступний поки що обмеженій кількості банків і продавців для виконання платежів. Компанія сподівається використати переваги цієї технології, зокрема, більш безпечний і прозорий спосіб здійснення і відстеження платежів. Також підприємства можуть скоротити витрати, використовуючи блок-ланцюжок для надсилання транскордонних платежів, які зазвичай проходять через кілька іноземних банків шляхом за кордон, збільшуючи збори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: