Український банк має намір популяризувати QR-коди для платежів

Čytaty latynkoju
Український банк має намір популяризувати QR-коди для платежів

Банк має намір значно розширити мережу прийому безготівкових платежів за QR-кодами. З цією метою запускає масштабну кампанію. Вона має на меті розширення в Україні інфраструктури безконтактних платежів за допомогою таких кодів.

Як «ПриватБанк» має намір популяризувати QR-коди

Як заявив голова правління «ПриватБанку» Петро Крумханзл, активна реалізація проекту дасть можливість українцям оплачувати будь-які покупки за допомогою смартфона, навіть якщо у них немає з собою готівки і банківської карти. Розширення мережі QR-еквайрингу відбудеться, згідно з повідомленням, до кінця 2018 року. Представники банку, на яких посилається видання «ЛІГА», наголошують, що такий крок дасть змогу подібним платежам стати в Україні не менш популярними, ніж в Китаї. Крім того, банк наголошує на тому, що торгівля та малий бізнес отримають найдоступніший інструмент прийому безготівкових платежів.

За словами представників «ПриватБанку», станом на весну 2018 року в Україні понад 4 тис торгових точок приймають безготівкові платежі від клієнтів через QR-коди. У травні цього ж року банк запустив PrivatPayBot. Цей чат-бот допомагає підприємцям та малому бізнесу приймати оплату товарів і послуг в безготівковій формі. Розрахунки здійснюються за допомогою таких кодів та із використанням месенджера Telegram.

Раніше ми інформувалиMastercard запускає оплату за допомогою QR-коду вас про те, що такі коди використовуватимуть для своїх операцій у платіжній системі MasterCard.