fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Ще 4 авіаційних хаби планують створити в Україні

Šče 4 aviacijnyh haby planujuť stvoryty v Ukraїni
Крім аеропорту «Бориспіль» в Україні хочуть відкрити ще чотири регіональних хаби в Одесі, Львові, Харкові та Дніпрі. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, пише «Європейська правда» з посиланням на ЦТС
Krim aeroportu «Boryspiľ» v Ukraїni hočuť vidkryty šče čotyry regionaľnyh haby v Odesi, Lvovi, Harkovi ta Dnipri. Pro ce povidomyv ministr infrastruktury Volodymyr Omeljan, pyše «Jevropejśka pravda» z posylannjam na CTS
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В головних містах в Україні хочуть відкрити авіаційні хаби, тобто збільшити відсоток транзитних пасажирів. Один такий вже є в Києві. Це Міжнародний аеропорт Бориспіль. Про що йде мова. В Одесі на Ukrainian Ports Forum 2018 — захід, який спрямований на залучення інвестицій в розвиток українських портів, глава відомства сказав про те, що необхідно створити чотири пересадкових транспортних вузла: В умовах України нам потрібно чотири регіональних хаба, крім аеропорту Бориспіль. Це Одеса, Львів, Харків, Дніпро. Нагадаємо, 30 травня 2018-го Кабінет Міністрів затвердив національну транспортну стратегію України до 2030 року. Вона регулюватиме розвиток транспортної сфери в Україні. В рамках стратегії передбачається створення пасажирських і вантажо-логістичних інфраструктурних комплексів як складової частини мультимодальних кластерів із залізничним, автомобільним, авіаційним і водним транспортом. Раніше ми повдомляли про те, що 2019 року Україна зможе підписати угоду про відкрите небо. Вона вже тривалий час є метою перемовин української сторони та представників ЄС. 
Реклама 👇 Замовити

В головних містах в Україні хочуть відкрити авіаційні хаби, тобто збільшити відсоток транзитних пасажирів. Один такий вже є в Києві. Це Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Про що йде мова

В Одесі на Ukrainian Ports Forum 2018 — захід, який спрямований на залучення інвестицій в розвиток українських портів, глава відомства сказав про те, що необхідно створити чотири пересадкових транспортних вузла:
«В умовах України нам потрібно чотири регіональних хаба, крім аеропорту Бориспіль. Це Одеса, Львів, Харків, Дніпро».

Нагадаємо, 30 травня 2018-го Кабінет Міністрів затвердив національну транспортну стратегію України до 2030 року. Вона регулюватиме розвиток транспортної сфери в Україні. В рамках стратегії передбачається створення пасажирських і вантажо-логістичних інфраструктурних комплексів як складової частини мультимодальних кластерів із залізничним, автомобільним, авіаційним і водним транспортом.

Раніше ми повдомлялиЩе 4 авіаційних хаби планують створити в Україні 1Стало відомо, коли Україна підпише угоду про «відкрите небо» про те, що 2019 року Україна зможе підписати угоду про «відкрите небо». Вона вже тривалий час є метою перемовин української сторони та представників ЄС. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: