Ще 4 авіаційних хаби планують створити в Україні

Čytaty latynkoju
Ще 4 авіаційних хаби планують створити в Україні

В головних містах в Україні хочуть відкрити авіаційні хаби, тобто збільшити відсоток транзитних пасажирів. Один такий вже є в Києві. Це Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Про що йде мова

В Одесі на Ukrainian Ports Forum 2018 — захід, який спрямований на залучення інвестицій в розвиток українських портів, глава відомства сказав про те, що необхідно створити чотири пересадкових транспортних вузла:
«В умовах України нам потрібно чотири регіональних хаба, крім аеропорту Бориспіль. Це Одеса, Львів, Харків, Дніпро».

Нагадаємо, 30 травня 2018-го Кабінет Міністрів затвердив національну транспортну стратегію України до 2030 року. Вона регулюватиме розвиток транспортної сфери в Україні. В рамках стратегії передбачається створення пасажирських і вантажо-логістичних інфраструктурних комплексів як складової частини мультимодальних кластерів із залізничним, автомобільним, авіаційним і водним транспортом.

Раніше ми повдомлялиСтало відомо, коли Україна підпише угоду про «відкрите небо» про те, що 2019 року Україна зможе підписати угоду про «відкрите небо». Вона вже тривалий час є метою перемовин української сторони та представників ЄС.