fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, коли Україна підпише угоду про «відкрите небо»

Stalo vidomo, koly Ukraїna pidpyše ugodu pro «vidkryte nebo»
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян обговорив з делегацією ЄС підписання угоди про «відкрите небо» у 2019 році. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, коментуючи результати засідання високого рівня «Транспортний діалог Україна-ЄС»
Ministr infrastruktury Ukraїny Volodymyr Omeljan obgovoryv z delegacijeju JeS pidpysannja ugody pro «vidkryte nebo» u 2019 roci. Pro ce vin povidomyv na svoїj storinci u Facebook, komentujučy rezuľtaty zasidannja vysokogo rivnja «Transportnyj dialog Ukraїna-JeS»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Угода щодо відкритого неба вже тривалий час є метою перемовин української сторони та представників ЄС. Цього разу делегацію Європейської Комісії очолив директор Генерального директорату з питань транспорту (DG Move) Європейської комісії Генрік Гололей. Попередньо відомо, що 2019 року Україна зможе підписати угоду про відкрите небо. На часі дізнатися більше про важливість цієї угоди. Про що говорили. Під час розмови сторони перемовин розглянули транспортну стратегію до 2030 року. Під час перемовин закордонні представники досягли домовленості з українським урядом про невідкладне затвердження потрібних документів та стратегії в цілому. Згадували у перемовинах і стан підготовки євроінтеграційних законопроектів. На думку профільного міністра, є чітка воля українських парламентарів проголосувати 7 базових законів до кінця 2018 року. Запланували також розширити європейську транспортну мережу TEN-T та розвиток транспортних коридорів. Серед інших планів — підписати 2019 року Угоду про спільний авіаційний простір та використання нових фінансових інструментів Європейського Союзу. Нагадаємо, що Україна та Європейський Союз спільно профінансують новий транспортний коридор між нашою країною та євроспільнотою. Проект Go Highway, який з’єднає Балтійське і Чорне море, буде фінансуватися у двобічному порядку. Європейський Союз висловив згоду надати часткове фінансування для запуску нового транспортного проекту. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян після зустрічі з генеральним директором Єврокомісії з питань транспорту Генріхом Хололеєм.
Реклама 👇 Замовити

Угода щодо «відкритого неба» вже тривалий час є метою перемовин української сторони та представників ЄС. Цього разу делегацію Європейської Комісії очолив директор Генерального директорату з питань транспорту (DG Move) Європейської комісії Генрік Гололей. Попередньо відомо, що 2019 року Україна зможе підписати угоду про «відкрите небо». На часі дізнатися більше про важливість цієї угоди.

Про що говорили

Під час розмови сторони перемовин розглянули транспортну стратегію до 2030 року. Під час перемовин закордонні представники досягли домовленості з українським урядом про невідкладне затвердження потрібних документів та стратегії в цілому. Згадували у перемовинах і стан підготовки євроінтеграційних законопроектів. На думку профільного міністра, є чітка воля українських парламентарів проголосувати 7 базових законів до кінця 2018 року. Запланували також розширити європейську транспортну мережу TEN-T та розвиток транспортних коридорів. Серед інших планів — підписати 2019 року Угоду про спільний авіаційний простір та використання нових фінансових інструментів Європейського Союзу.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що Україна та Європейський Союз спільно профінансуютьСтало відомо, коли Україна підпише угоду про «відкрите небо» 1Україна та ЄС профінансують новий транспортний коридор новий транспортний коридор між нашою країною та євроспільнотою. Проект Go Highway, який з’єднає Балтійське і Чорне море, буде фінансуватися у двобічному порядку. Європейський Союз висловив згоду надати часткове фінансування для запуску нового транспортного проекту. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян після зустрічі з генеральним директором Єврокомісії з питань транспорту Генріхом Хололеєм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: