fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Netflix вперше став найдорожчою медіакомпанією світу

Netflix vperše stav najdorožčoju mediakompanijeju svitu
Netflix Inc. під час біржових торгів наприкінці минулого тижня перевершила компанію Walt Disney Co. у сукупній вартості. Відтак вперше в історії онлайн-сервіс став хоча би на деякий час найдорожчим медіабрендом на планеті
Netflix Inc. pid čas biržovyh torgiv naprykinci mynulogo tyžnja pereveršyla kompaniju Walt Disney Co. u sukupnij vartosti. Vidtak vperše v istoriї onlajn-servis stav hoča by na dejakyj čas najdorožčym mediabrendom na planeti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вартість акцій Netflix склала $349,29 за 1 цінний папір — таким чином оцінка компанії зросла до $151,8 млрд. Така висока оцінка свідчить про впевненість інвесторів у майбутньому найбільшого в світі платного онлайн-кінотеатру. Цінність онлайн-сервісу для перегляду фільмів та серіалів зросла з близько $20 млрд за результатами 2014 року до рекордних позначок, що перевершили вартість Comcast Corp. та Disney. Що варто знати про Netflix. Попри успіхи на біржі, дохід цього проекту залишається набагато нижчим, ніж у титанів традиційних медіа. Comcast — найбільший кабельний оператор у США та материнська компанія для NBCUniversal, що володіє кіностудіями, мережами платного телебачення та тематичними парками. Рівень продажів цієї компанії склав $84,5 млрд за підсумками 2017-го. Disney за результатами 2017 року отримав $55,1 млрд доходу і володіє ABC і ESPN — 2 найціннішими телевізійними мережами в США, — а також має театральні парки та курорти й комерційно успішну кіностудію. За прогнозами аналітиків, у 2018 році продажі потокового сервісу для кіноперегляду зростуть на 38% — до $16,1 млрд. Станом на 31 березня 2018 року кількість абонентів становила 125 млн осіб. Раніше ми інформували вас про показники Netflix в Україні. Раніше ми інформували про те, що із 23 травня ця платформа онлайн-відеоперегляду розпочав показ нового документального серіалу в форматі пояснювальної журналістики.
Реклама 👇 Замовити

Вартість акцій Netflix склала $349,29 за 1 цінний папір — таким чином оцінка компанії зросла до $151,8 млрд. Така висока оцінка свідчить про впевненість інвесторів у майбутньому найбільшого в світі платного онлайн-кінотеатру. Цінність онлайн-сервісу для перегляду фільмів та серіалів зросла з близько $20 млрд за результатами 2014 року до рекордних позначок, що перевершили вартість Comcast Corp. та Disney.

Що варто знати про Netflix

Попри успіхи на біржі, дохід цього проекту залишається набагато нижчим, ніж у титанів традиційних медіа. Comcast — найбільший кабельний оператор у США та материнська компанія для NBCUniversal, що володіє кіностудіями, мережами платного телебачення та тематичними парками. Рівень продажів цієї компанії склав $84,5 млрд за підсумками 2017-го. Disney за результатами 2017 року отримав $55,1 млрд доходу і володіє ABC і ESPN — 2 найціннішими телевізійними мережами в США, — а також має театральні парки та курорти й комерційно успішну кіностудію.

За прогнозами аналітиків, у 2018 році продажі потокового сервісу для кіноперегляду зростуть на 38% — до $16,1 млрд. Станом на 31 березня 2018 року кількість абонентів становила 125 млн осіб. Раніше ми інформувалиNetflix вперше став найдорожчою медіакомпанією світу 1Стала відома кількість користувачів Netflix в Україні за підсумками 2017 року вас про показники Netflix в Україні.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Netflix вперше став найдорожчою медіакомпанією світу

Раніше ми інформували про те, що із 23 травня ця платформа онлайн-відеоперегляду розпочавNetflix вперше став найдорожчою медіакомпанією світу 2Netflix покаже проект пояснювальної журналістики показ нового документального серіалу в форматі пояснювальної журналістики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: