fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Netflix покаже проект пояснювальної журналістики

Netflix pokaže proekt pojasnjuvaľnoї žurnalistyky
Платформа онлайн-відео Netflix вже не перший рік випускає документальні серіали. Тепер разом із проектом пояснювальної журналістики Vox сервіс випустить міні-серіал, присвячений поясненню важливих та суспільно резонансних явищ та тематик: від криптовалют та клонування до подорожен на Марс та прав сексуальних меншин
Platforma onlajn-video Netflix vže ne peršyj rik vypuskaje dokumentaľni serialy. Teper razom iz proektom pojasnjuvaľnoї žurnalistyky Vox servis vypustyť mini-serial, prysvjačenyj pojasnennju važlyvyh ta suspiľno rezonansnyh javyšč ta tematyk: vid kryptovaljut ta klonuvannja do podorožen na Mars ta prav seksuaľnyh menšyn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нові серії почнуть виходити із 23 травня 2018 року. Проект створено спільно із платформою пояснювальної журналістики Vox. Документальний серіал від Netflix має назву Explained. Про що буде новий проект. Кожна із серій тлумачитиме окреме явище сучасної культури. Зокрема, торкнуться навіть криптовалют та популярності серед онлайн-спільноти гуртів та виконавців корейської поп-сцени. У серіях будуть короткі інтервю та розяснювальні коментарі від найбільш авторитетних та яскравих представників певної сфери життя, діяльності чи субкультури, про яку розповідатиме цей документальний серіал. Раніше ми розповідали вам про культурні та технологічні питання, які розкриває серіал Altered Carbon, що став одним із хітів на платформі Netflix у першій половині 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

Нові серії почнуть виходити із 23 травня 2018 року. Проект створено спільно із платформою пояснювальної журналістики Vox. Документальний серіал від Netflix має назву Explained.

Про що буде новий проект

Кожна із серій тлумачитиме окреме явище сучасної культури. Зокрема, торкнуться навіть криптовалют та популярності серед онлайн-спільноти гуртів та виконавців корейської поп-сцени. У серіях будуть короткі інтерв’ю та роз’яснювальні коментарі від найбільш авторитетних та яскравих представників певної сфери життя, діяльності чи субкультури, про яку розповідатиме цей документальний серіал.

Netflix запускає проект пояснювальної журналістики

Раніше ми розповідалиNetflix покаже проект пояснювальної журналістики 15 питань етики технологій, на які нас наштовхує Altered Carbon вам про культурні та технологічні питання, які розкриває серіал Altered Carbon, що став одним із хітів на платформі Netflix у першій половині 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: