fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Хом’якиїв: автори стімпанк-хіта «Воля» готують комікс про Київську Русь

Hom'jakyїv: avtory stimpank-hita «Volja» gotujuť komiks pro Kyїvśku Ruś
30 травня 2018 року творці українського стімпанк-коміксу «Воля» (про альтернативний світ доби Визвольних змагань 1917-1919 років в Україні) приготували родинний сюрприз усім шанувальникам коміксів та графічних романів. Буде видано комікс «Княжа Воля», де події доби Київської Русі відтворять за допомогою... хом'яків
30 travnja 2018 roku tvorci ukraїnśkogo stimpank-komiksu «Volja» (pro aľternatyvnyj svit doby Vyzvoľnyh zmagań 1917-1919 rokiv v Ukraїni) prygotuvaly rodynnyj sjurpryz usim šanuvaľnykam komiksiv ta grafičnyh romaniv. Bude vydano komiks «Knjaža Volja», de podiї doby Kyїvśkoї Rusi vidtvorjať za dopomogoju... hom'jakiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий проект від авторів бестселлеру ВОЛЯ — це героїчне пригодницьке фентезі, комікс для всієї родини у антуражі Київської Русі. А головними героями стануть відважні хомячки, яким доведеться знайти відповіді на таємничі загадки їхнього та нашого світу, інформують автори нового графічного твору. На часі дізнатися більше про новий український графічний твір за історичними мотивами. Що варто знати про оригінальний український комікс. Комікс Княжа Воля матиме 40 сторінок високоякісної кольорової поліграфії у твердій обкладинці, обіцяє колектив авторів проекту, розміром 23 x 23 см. Окрім оригінального сюжету, що зацікавить і дорослих і дітей, автори обіцяють історичні довідки та цікаві робочі матеріали до коміксу. Передзамовлення коміксу вже доступне за посиланням. Над проектом працювали: Продюсер, PM: Вячеслав Бугайов Художник: Максим Богдановський Колористка: Катерина Сірик Автор ідеї, сценарист: Денис Фадєєв Менеджер, HR: Ольга Вознюк Менеджмент, PM: Александр Філіпович Художник історичних артів: Ігор Давиденко — Тривалий час наш край процвітав під правлінням мудрого князя Морквослава. Та одного разу, таємничим чином, князь зник. Біди заполонили наші землі, а морок причаївся у хащах. Проте не всі втратили надію — знайшлися сміливці, готові врятувати Хом’якиїв. з опису сюжету до Княжої Волі. . Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про те, що варто буде побачити, прочитати та почути й спробувати під час київського Comic Con вже цими вихідними.
Реклама 👇 Замовити

Новий проект від авторів бестселлеру «ВОЛЯ» — це героїчне пригодницьке фентезі, комікс для всієї родини у антуражі Київської Русі. А головними героями стануть відважні хом’ячки, яким доведеться знайти відповіді на таємничі загадки їхнього та нашого світу, інформують автори нового графічного твору. На часі дізнатися більше про новий український графічний твір за історичними мотивами.

Що варто знати про оригінальний український комікс

Комікс «Княжа Воля» матиме 40 сторінок високоякісної кольорової поліграфії у твердій обкладинці, обіцяє колектив авторів проекту, розміром 23 x 23 см. Окрім оригінального сюжету, що зацікавить і дорослих і дітей, автори обіцяють історичні довідки та цікаві робочі матеріали до коміксу. Передзамовлення коміксу вже доступне за посиланням.

Над проектом працювали:

  • Продюсер, PM: В’ячеслав Бугайов
  • Художник: Максим Богдановський
  • Колористка: Катерина Сірик
  • Автор ідеї, сценарист: Денис Фадєєв
  • Менеджер, HR: Ольга Вознюк
  • Менеджмент, PM: Александр Філіпович
  • Художник історичних артів: Ігор Давиденко

Хом'якиїв: автори стімпанк-хіта «Воля» готують комікс про Київську Русь

— Тривалий час наш край процвітав під правлінням мудрого князя Морквослава. Та одного разу, таємничим чином, князь зник. Біди заполонили наші землі, а морок причаївся у хащах. Проте не всі втратили надію — знайшлися сміливці, готові врятувати Хом’якиїв

з опису сюжету до «Княжої Волі»

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про те, що варто буде побачити, прочитати та почути й спробувати під час київського Comic ConХом'якиїв: автори стімпанк-хіта «Воля» готують комікс про Київську Русь 110 заходів Kyiv Comic Con, які не можна пропустити вже цими вихідними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Чудова новина! Тепер це перший пункт у черзі на придбання на Арсеналі. Якісного дитячого контенту вітчизняного виробництва не вистачає.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: