fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки грошей перерахували українці з Польщі у держбюджет

Stalo vidomo, skiľky grošej pererahuvaly ukraїnci z Poľšči u deržbjudžet

Перерахування в Україну склали найбільшу частку всіх переказів, відправлених з Польщі за кордон – 90,4%. Для порівняння, в 2016 році сума переказів в Україну становила 7,8 млрд злотих
Pererahuvannja v Ukraїnu sklaly najbiľšu častku vsih perekaziv, vidpravlenyh z Poľšči za kordon – 90,4%. Dlja porivnjannja, v 2016 roci suma perekaziv v Ukraїnu stanovyla 7,8 mlrd zlotyh
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українці, що працюють в Польщі, за 2017 рік відправили додому у держбюджет близько 11,7 млрд злотих. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на TVN24Bis. Скільки всього українців у Польщі. Всього за рік іноземці відправили з Польщі 13 млрд злотих. Зауважимо, згідно з даними Інституту соціального страхування, українці складають найчисленнішу групу іноземців в Польщі. Це 316,5 тис осіб. На другому місці громадяни Білорусі, яких в Польщі легально проживає 24 тис осіб. Додамо, що нещодавно українці в Польщі отримали можливість безкоштовного працевлаштування. Проект називається Партнерство та працевлаштування. Одним із факторів подолання шахрайства буде безкоштовне працевлаштування. Українці не повинні платити гроші за своє працевлаштування за кордоном, а компанії-посередники отримуватимуть дохід не від фізосіб, а від роботодавців, які шукають для себе персонал. Безкоштовне працевлаштування завдасть удару по шахрайських схемах і недобросовісних компаніях. Йдеться, найперше, про тих, які пропонують українцям нібито пошук роботи, а насправді вимагають гроші за так звані консультативні послуги. Президент асоціації Василь Воскобойник зазначив, що, на його погляд, в Україні недостатньо робиться для того, щоб захистити українських заробітчан та організувати нормальне функціонування ринку міжнародного працевлаштування. Нагадаємо, що для українських працівників у Польщі запустили гарячу лінію. Головний інспектор праці Вєслав Лищек заявив, що зробили це для того, аби усі працювали в Польщі легально і платили податки до бюджету країни. Інформаційну лінію для українців обслуговуватимуть особи, які добре знають українську мову.
Реклама 👇 Замовити

Українці, що працюють в Польщі, за 2017 рік відправили додому у держбюджет близько 11,7 млрд злотих. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на TVN24Bis.

Скільки всього українців у Польщі

Всього за рік іноземці відправили з Польщі 13 млрд злотих. Зауважимо, згідно з даними Інституту соціального страхування, українці складають найчисленнішу групу іноземців в Польщі. Це 316,5 тис осіб. На другому місці громадяни Білорусі, яких в Польщі легально проживає 24 тис осіб.

Додамо, що нещодавно українці в Польщі отримали можливість безкоштовного працевлаштування. Проект називається «Партнерство та працевлаштування». Одним із факторів подолання шахрайства буде безкоштовне працевлаштування. Українці не повинні платити гроші за своє працевлаштування за кордоном, а компанії-посередники отримуватимуть дохід не від фізосіб, а від роботодавців, які шукають для себе персонал.

Безкоштовне працевлаштування завдасть удару по шахрайських схемах і недобросовісних компаніях. Йдеться, найперше, про тих, які пропонують українцям нібито пошук роботи, а насправді вимагають гроші за так звані «консультативні послуги». Президент асоціації Василь Воскобойник зазначив, що, на його погляд, в Україні недостатньо робиться для того, щоб захистити українських заробітчан та організувати нормальне функціонування ринку міжнародного працевлаштування.

Нагадаємо, що для українських працівників у Польщі запустили «гарячу лінію». Головний інспектор праці Вєслав Лищек заявив, що зробили це для того, аби усі працювали в Польщі легально і платили податки до бюджету країни. Інформаційну лінію для українців обслуговуватимуть особи, які добре знають українську мову.

Джерело:  Gazeta.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: