fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки грошей перерахували українці з Польщі у держбюджет

Stalo vidomo, skiľky grošej pererahuvaly ukraїnci z Poľšči u deržbjudžet
Перерахування в Україну склали найбільшу частку всіх переказів, відправлених з Польщі за кордон – 90,4%. Для порівняння, в 2016 році сума переказів в Україну становила 7,8 млрд злотих
Pererahuvannja v Ukraїnu sklaly najbiľšu častku vsih perekaziv, vidpravlenyh z Poľšči za kordon – 90,4%. Dlja porivnjannja, v 2016 roci suma perekaziv v Ukraїnu stanovyla 7,8 mlrd zlotyh
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українці, що працюють в Польщі, за 2017 рік відправили додому у держбюджет близько 11,7 млрд злотих. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на TVN24Bis. Скільки всього українців у Польщі. Всього за рік іноземці відправили з Польщі 13 млрд злотих. Зауважимо, згідно з даними Інституту соціального страхування, українці складають найчисленнішу групу іноземців в Польщі. Це 316,5 тис осіб. На другому місці громадяни Білорусі, яких в Польщі легально проживає 24 тис осіб. Додамо, що нещодавно українці в Польщі отримали можливість безкоштовного працевлаштування. Проект називається Партнерство та працевлаштування. Одним із факторів подолання шахрайства буде безкоштовне працевлаштування. Українці не повинні платити гроші за своє працевлаштування за кордоном, а компанії-посередники отримуватимуть дохід не від фізосіб, а від роботодавців, які шукають для себе персонал. Безкоштовне працевлаштування завдасть удару по шахрайських схемах і недобросовісних компаніях. Йдеться, найперше, про тих, які пропонують українцям нібито пошук роботи, а насправді вимагають гроші за так звані консультативні послуги. Президент асоціації Василь Воскобойник зазначив, що, на його погляд, в Україні недостатньо робиться для того, щоб захистити українських заробітчан та організувати нормальне функціонування ринку міжнародного працевлаштування. Нагадаємо, що для українських працівників у Польщі запустили гарячу лінію. Головний інспектор праці Вєслав Лищек заявив, що зробили це для того, аби усі працювали в Польщі легально і платили податки до бюджету країни. Інформаційну лінію для українців обслуговуватимуть особи, які добре знають українську мову.
Реклама 👇 Замовити

Українці, що працюють в Польщі, за 2017 рік відправили додому у держбюджет близько 11,7 млрд злотих. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на TVN24Bis.

Скільки всього українців у Польщі

Всього за рік іноземці відправили з Польщі 13 млрд злотих. Зауважимо, згідно з даними Інституту соціального страхування, українці складають найчисленнішу групу іноземців в Польщі. Це 316,5 тис осіб. На другому місці громадяни Білорусі, яких в Польщі легально проживає 24 тис осіб.

Додамо, що нещодавно українці в Польщі отрималиСтало відомо, скільки грошей перерахували українці з Польщі у держбюджет 1Українці у Польщі отримали можливість безкоштовного працевлаштування можливість безкоштовного працевлаштування. Проект називається «Партнерство та працевлаштування». Одним із факторів подолання шахрайства буде безкоштовне працевлаштування. Українці не повинні платити гроші за своє працевлаштування за кордоном, а компанії-посередники отримуватимуть дохід не від фізосіб, а від роботодавців, які шукають для себе персонал.

Безкоштовне працевлаштування завдасть удару по шахрайських схемах і недобросовісних компаніях. Йдеться, найперше, про тих, які пропонують українцям нібито пошук роботи, а насправді вимагають гроші за так звані «консультативні послуги». Президент асоціації Василь Воскобойник зазначив, що, на його погляд, в Україні недостатньо робиться для того, щоб захистити українських заробітчан та організувати нормальне функціонування ринку міжнародного працевлаштування.

Нагадаємо, що для українських працівників у Польщі запустилиСтало відомо, скільки грошей перерахували українці з Польщі у держбюджет 2Для українських працівників у Польщі запустилася «гаряча лінія» «гарячу лінію». Головний інспектор праці Вєслав Лищек заявив, що зробили це для того, аби усі працювали в Польщі легально і платили податки до бюджету країни. Інформаційну лінію для українців обслуговуватимуть особи, які добре знають українську мову.

Джерело:  Gazeta.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: