Стало відомо, скільки грошей перерахували українці з Польщі у держбюджет

Čytaty latynkoju
Стало відомо, скільки грошей перерахували українці з Польщі у держбюджет

Українці, що працюють в Польщі, за 2017 рік відправили додому у держбюджет близько 11,7 млрд злотих. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на TVN24Bis.

Скільки всього українців у Польщі

Всього за рік іноземці відправили з Польщі 13 млрд злотих. Зауважимо, згідно з даними Інституту соціального страхування, українці складають найчисленнішу групу іноземців в Польщі. Це 316,5 тис осіб. На другому місці громадяни Білорусі, яких в Польщі легально проживає 24 тис осіб.

Додамо, що нещодавно українці в Польщі отрималиУкраїнці у Польщі отримали можливість безкоштовного працевлаштування можливість безкоштовного працевлаштування. Проект називається «Партнерство та працевлаштування». Одним із факторів подолання шахрайства буде безкоштовне працевлаштування. Українці не повинні платити гроші за своє працевлаштування за кордоном, а компанії-посередники отримуватимуть дохід не від фізосіб, а від роботодавців, які шукають для себе персонал.

Безкоштовне працевлаштування завдасть удару по шахрайських схемах і недобросовісних компаніях. Йдеться, найперше, про тих, які пропонують українцям нібито пошук роботи, а насправді вимагають гроші за так звані «консультативні послуги». Президент асоціації Василь Воскобойник зазначив, що, на його погляд, в Україні недостатньо робиться для того, щоб захистити українських заробітчан та організувати нормальне функціонування ринку міжнародного працевлаштування.

Нагадаємо, що для українських працівників у Польщі запустилиДля українських працівників у Польщі запустилася «гаряча лінія» «гарячу лінію». Головний інспектор праці Вєслав Лищек заявив, що зробили це для того, аби усі працювали в Польщі легально і платили податки до бюджету країни. Інформаційну лінію для українців обслуговуватимуть особи, які добре знають українську мову.