fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Для українських працівників у Польщі запустилася «гаряча лінія»

Dlja ukraїnśkyh pracivnykiv u Poľšči zapustylasja «garjača linija»
У Польщі Головна інспекція праці відкрила інформаційну лінію для українських трудових мігрантів, де можна отримати всі необхідні відомості про працевлаштування, а також подати скаргу на працедавця. Про це повідомляє Польське радіо  
U Poľšči Golovna inspekcija praci vidkryla informacijnu liniju dlja ukraїnśkyh trudovyh migrantiv, de možna otrymaty vsi neobhidni vidomosti pro pracevlaštuvannja, a takož podaty skargu na pracedavcja. Pro ce povidomljaje Poľśke radio  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Головний інспектор праці Вєслав Лищек заявив, що зробили це для того, аби усі працювали в Польщі легально і платили податки до бюджету країни. Інформаційну лінію для українців обслуговуватимуть особи, які добре знають українську мову. Куди телефонувати. Консультації за номером 22 111 35 29 можна буде отримати у понеділок, вівторок та середу з 16:00 до 20:00. Зателефонувавши на цей номер, можна довідатися про правила працевлаштування в Польщі, а також подати скаргу, якщо працедавець порушує закон. Інформаційну лінію обслуговуватимуть особи, які добре знають українську мову. Також на інтернет-сторінці інспекції розміщено повідомлення українською мовою, яке пояснює, яким чином можна скористатися лінією. За словами головного інспектора, у Польщі нині працює понад 2 млн іноземців, з яких 800 тис – нелегально. Нагадаємо, що українці отримають від Чехії вдвічі більше дозволів на роботу. Mіністерство закордонних справ іноземної країни розширить надання консульських послуг для українців. Нове рішення чеської влади дасть змогу щорічно видати близько 20 тис дозволів українцям на роботу в Чехії. Цей показник видачі дозвільних документів складає вдвічі більше, ніж консульські відділи на території України здатні оформити на цей час. Рішення має на меті позитивно вплинути на динаміку працевлаштування та ворядкування легальної трудової міграції в Україні. Рішення, прийняте чеським урядом наприкінці січня 2018 року, спрямоване на скорочення терміну розгляду відповідного клопотання з боку трудових мігрантів. Як повідомив після засідання уряду глава чеського Міністерства закордонних справ Мартін Стропніцький, більш активним стане і залучення трудових ресурсів з України внаслідок відповідних законодавчих змін. В основному такі кадри залучають для використання у сфері сільського господарства Чехії. Раніше встановлена на рік квота, яка становила 572 осіб, підвищиться. Тепер вона складатиме 1500 працівників.
Реклама 👇 Замовити

Головний інспектор праці Вєслав Лищек заявив, що зробили це для того, аби усі працювали в Польщі легально і платили податки до бюджету країни. Інформаційну лінію для українців обслуговуватимуть особи, які добре знають українську мову.

Куди телефонувати

Консультації за номером 22 111 35 29 можна буде отримати у понеділок, вівторок та середу з 16:00 до 20:00. Зателефонувавши на цей номер, можна довідатися про правила працевлаштування в Польщі, а також подати скаргу, якщо працедавець порушує закон. Інформаційну лінію обслуговуватимуть особи, які добре знають українську мову. Також на інтернет-сторінці інспекції розміщено повідомлення українською мовою, яке пояснює, яким чином можна скористатися лінією. За словами головного інспектора, у Польщі нині працює понад 2 млн іноземців, з яких 800 тис – нелегально.

Нагадаємо, що українці отримаютьДля українських працівників у Польщі запустилася «гаряча лінія» 1Українці отримають від Чехії вдвічі більше дозволів на роботу від Чехії вдвічі більше дозволів на роботу. Mіністерство закордонних справ іноземної країни розширить надання консульських послуг для українців. Нове рішення чеської влади дасть змогу щорічно видати близько 20 тис дозволів українцям на роботу в Чехії. Цей показник видачі дозвільних документів складає вдвічі більше, ніж консульські відділи на території України здатні оформити на цей час. Рішення має на меті позитивно вплинути на динаміку працевлаштування та ворядкування легальної трудової міграції в Україні.

Рішення, прийняте чеським урядом наприкінці січня 2018 року, спрямоване на скорочення терміну розгляду відповідного клопотання з боку трудових мігрантів. Як повідомив після засідання уряду глава чеського Міністерства закордонних справ Мартін Стропніцький, більш активним стане і залучення трудових ресурсів з України внаслідок відповідних законодавчих змін. В основному такі кадри залучають для використання у сфері сільського господарства Чехії. Раніше встановлена на рік квота, яка становила 572 осіб, підвищиться. Тепер вона складатиме 1500 працівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Микола

Прошу допомоги!!!

2
Микола

Доброго дня!!!
Чому я довас пишу???
Мене звати Микола я є громадянином України, в мене сталась вжиті ситуація і не знаю як діяти дальше.
Підкажіть будь ласка!
Я поїхав працювати до Польщі водієм на бус кат В до 3.5 тон
Мені з самого початку обіцяли зарплату у 160z.в день,коли я приїхав виявилось що такої оплати праці немає!!!
Водії які працювали там кажуть що власник платить максимально 140z.і це якщо ти пропрацює у нього деякий час.
При розмові зним виявилось що він перший місяць платить120z.
Так як я приїхав і коштів було не багато мені прийшлось залишитись,Тай я сам хотів попробувати себе в цій сфері.
Мені дали авто з ризиною де був малий протектор і поганий акумулятор.
Я почав казати що на такій машині я не поїду, поляк почав кричати що я розумний і так не можна,я думав їхати додому і він це зрозумів.
Він поміняв акумулятор і ризину на авто і випустив мене в рейс!!!
І тут починається кіно:
Заборона їздити на темпоматі !!!
Заборона з'їжати на паркінги!!!
Заборона від їжати на авто щоб до купити продукти!!!
Заборона під час Експрес доставки запізнюватись на розгрузку ( не залежно від погодніх умов і знесилення організму)
Мені це все набридло і я почав просити його щоб стягнув на базу,бо хочу поїхати на Паску додому,і крім того в мене день народження 29.04. (30років) приїде родина друзі не пасує щоб я був на роботі.
Нащо він мені обіцяв що подумає!!!
І тут ситуація він дає мені загрузку о 09.00 ранку 18.04.18р. На Бельгію в місто Брюссель я приїхав розгрузився 19.04.19 !!
Простояв вихідні і я розумію що він мене не хоче відпускати!!!
Я розумію що вмене нема іншого виходу як заводити авто і їхати в Польщу!!
Я так і роблю!!
Цілу дорогу до Польщі в мою сторону ідуть погрози в сторону мого життя і здоров'я!!!
Але я їду бо я вже настроєний на дім!!
Коли я приїхав до Польщі звернувся в Поліцію, на що мені дали відповідь що мені помогти не можуть!!!
Приходиться їхати на базу!!!
Їду сам переживаю нервуюсь, приїхав
він мене вигнав з бази забрав машину не дав ні 1z.
Сказав що розрахує через сім днів,ну я попросив сестру вона мені з України вислала гроші!!
Коли він до мене кричав я все зняв на відео запис маю!!
Підчас перепалки він сказав що викличе поліцію бо це його приватна територія!!
Я пішов без грошей.
Але я не віддав йому ключі від авта Тай документи що я працював (CMR).
Він подзвонив поліцію і поскаржився що я всього ВКРАВ!!!
Я зараз на території України!!
Він пише погрожує що я в розшуку!!!
Що мені робити???
Маю відео розмови і авдіо запис!!
Я не знаю куда звуртитись,
поможіть вийти з ситуації будь ласка!!!

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: