fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрзалізниця» показала перші оновлені пасажирські вагони

«Ukrzaliznycja» pokazala perši onovleni pasažyrśki vagony
29 капітально-відремонтованих Укрзалізницею вагонів вже курсують у складі фірмових поїздів першого та другого класів: з оновленим інтер’єром, новими вікнами, сучасною системою кондиціонування та всім необхідним для комфорту пасажирів
29 kapitaľno-vidremontovanyh Ukrzaliznyceju vagoniv vže kursujuť u skladi firmovyh poїzdiv peršogo ta drugogo klasiv: z onovlenym inter’jerom, novymy viknamy, sučasnoju systemoju kondycionuvannja ta vsim neobhidnym dlja komfortu pasažyriv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Глава Укрзалізниці Євген Кравцов оприлюднив фото вагонів поїздів після капітального ремонту. За його словами, оновлені вагони після ремонту практично не відрізняються від нових. Це дозволяє продовжити їх термін експлуатації, а пасажирам подорожувати з комфортом. Які плани на майбутнє в УЗ щодо ремонту вагонів . Глава Укрзалізниці заявив про плани щодо капітального-відновлювального ремонту 150 вагонів, ще у 1410 вагонах планують провести деповський ремонт, а 576 — відремонтувати капітально. З урахуванням того, що інвентарний парк вагонів залізниці становить 4477 одиниць, у 2018-му планують оновити майже половину. Нагадаємо, що Укрзалізниця отримає 22 млрд грн на капітальні інвестиції. Основним завданням на 2018 рік для Укрзалізниці є зняття обмежень на магістралях. Також компанія активно займатиметься приведенням швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищенням на усіх напрямках руху локомотивів. Про це повідомив очільник компанії, котра обслуговує українські залізничні шляхи. У планах на 2018 рік національний залізничний перевізник також має низку інших кроків. Зокрема, має відбутися реконструкція 300 км шляхів на напрямках Київ-Одеса і Київ-Львів. Також повинні бути оновлені 309 стрілочних пунктів, кажуть у компанії. Додамо, що Укрзалізниця розпочинає довгострокове партнерство із американською компанією-гігантом GE Transportation. Мета спільного проекту полягає у отриманні оновлення парку локомотивів. У рамках цієї співпраці Укрзалізниця отримає 30 нових локомотивів для українських рейсів, які використовуватимуться на основних напрямках руху поїздів.
12.04.2018,16:17
0
Євген Кравцов у FB
Реклама 👇 Замовити

Глава «Укрзалізниці» Євген Кравцов оприлюднив фото вагонів поїздів після капітального ремонту. За його словами, оновлені вагони після ремонту практично не відрізняються від нових. Це дозволяє продовжити їх термін експлуатації, а пасажирам подорожувати з комфортом.

Які плани на майбутнє в УЗ щодо ремонту вагонів 

Глава «Укрзалізниці» заявив про плани щодо капітального-відновлювального ремонту 150 вагонів, ще у 1410 вагонах планують провести деповський ремонт, а 576 — відремонтувати капітально. З урахуванням того, що інвентарний парк вагонів залізниці становить 4477 одиниць, у 2018-му планують оновити майже половину.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» отримає«Укрзалізниця» показала перші оновлені пасажирські вагони 122 млрд грн на капітальні інвестиції отримає «Укрзалізниця» 22 млрд грн на капітальні інвестиції. Основним завданням на 2018 рік для «Укрзалізниці» є зняття обмежень на магістралях. Також компанія активно займатиметься приведенням швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищенням на усіх напрямках руху локомотивів. Про це повідомив очільник компанії, котра обслуговує українські залізничні шляхи. У планах на 2018 рік національний залізничний перевізник також має низку інших кроків. Зокрема, має відбутися реконструкція 300 км шляхів на напрямках Київ-Одеса і Київ-Львів. Також повинні бути оновлені 309 стрілочних пунктів, кажуть у компанії.

«Укрзалізниця» показала перші оновлені пасажирські вагони

Додамо, що «Укрзалізниця» розпочинає«Укрзалізниця» показала перші оновлені пасажирські вагони 2«Укрзалізниця» отримає 30 нових локомотивів General Electric довгострокове партнерство із американською компанією-гігантом GE Transportation. Мета спільного проекту полягає у отриманні оновлення парку локомотивів. У рамках цієї співпраці «Укрзалізниця» отримає 30 нових локомотивів для українських рейсів, які використовуватимуться на основних напрямках руху поїздів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: