fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрзалізниця» отримає 30 нових локомотивів General Electric

«Ukrzaliznycja» otrymaje 30 novyh lokomotyviv General Electric
«Укрзалізниця» розпочинає довгострокове партнерство із американською компанією-гігантом GE Transportation.
«Ukrzaliznycja» rozpočynaje dovgostrokove partnerstvo iz amerykanśkoju kompanijeju-gigantom GE Transportation.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Укрзалізниця розпочинає довгострокове партнерство із американською компанією-гігантом GE Transportation. Мета — отримати оновлення парку локомотивів. Коли чекати оновлення парку локомотивів та скільки це коштує. У рамках співпраці Укрзалізниця отримає 30 нових локомотивів General Electric та оновить свій рухомий склад. Реалізація угоди розрахована на 7 років. За цей період будуть модернізовувати парк дизельних потягів. Також передбачено будівництво нових. Сукупна вартість проекту складе $1 млрд. Комплектація буде здійснюватися на базі українських запчастин. Обслуговуватимуть оновлені потяги також в Україні. До кінця 2017 року всі документи щодо реалізації угоди обіцяють підписати. Фактично Укрзалізниця отримає результати цієї співпраці у вересні 2018 року. В уряді переконані, що це вирішить питання дефіциту потягів на залізничних маршрутах України. Нагадаємо, перемовини щодо тепловозів від General Electric українська сторона розпочала кілька місяців тому. П’ятирічний план розвитку національного залізничного перевізника передбачає модернізацію і закупівлю 270 тепловозів. Частина з них в рамках проекту з General Electric. Також в 2018 році УЗ планує підписати договір з компанією General Electric на придбання 30 із загального переліку локомотивів. Їх продадуть на умовах лізингу. Раніше Укрзалізниця провела тестування тепловоза в рамках договору з американською компанією. Голова правління національного залізничного перевізника також повідомив, що в найкоротші терміни будуть підготовлені документи, в рамках яких будуть укладатися контракти на подальше постачання.
Реклама 👇 Замовити

«Укрзалізниця» розпочинає довгострокове партнерство із американською компанією-гігантом GE Transportation. Мета — отримати оновлення парку локомотивів.

Коли чекати оновлення парку локомотивів та скільки це коштує

У рамках співпраці «Укрзалізниця» отримає 30 нових локомотивів General Electric та оновить свій рухомий склад. Реалізація угоди розрахована на 7 років. За цей період будуть модернізовувати парк дизельних потягів. Також передбачено будівництво нових. Сукупна вартість проекту складе $1 млрд.

Комплектація буде здійснюватися на базі українських запчастин. Обслуговуватимуть оновлені потяги також в Україні. До кінця 2017 року всі документи щодо реалізації угоди обіцяють підписати. Фактично «Укрзалізниця» отримає результати цієї співпраці у вересні 2018 року. В уряді переконані, що це вирішить питання дефіциту потягів на залізничних маршрутах України.

Нагадаємо, перемовини щодо тепловозів від General Electric українська сторона розпочала«Укрзалізниця» отримає 30 нових локомотивів General Electric 1«Укрзалізниця» отримає вантажні тепловози GE кілька місяців тому. П’ятирічний план розвитку національного залізничного перевізника передбачає модернізацію і закупівлю 270 тепловозів. Частина з них в рамках проекту з General Electric. Також в 2018 році УЗ планує підписати договір з компанією General Electric на придбання 30 із загального переліку локомотивів. Їх продадуть на умовах лізингу. Раніше «Укрзалізниця» провела тестування тепловоза в рамках договору з американською компанією. Голова правління національного залізничного перевізника також повідомив, що в найкоротші терміни будуть підготовлені документи, в рамках яких будуть укладатися контракти на подальше постачання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: