Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрзалізниця» отримає 30 нових локомотивів General Electric

«Ukrzaliznycja» otrymaje 30 novyh lokomotyviv General Electric

«Укрзалізниця» розпочинає довгострокове партнерство із американською компанією-гігантом GE Transportation.
«Ukrzaliznycja» rozpočynaje dovgostrokove partnerstvo iz amerykanśkoju kompanijeju-gigantom GE Transportation.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Укрзалізниця розпочинає довгострокове партнерство із американською компанією-гігантом GE Transportation. Мета — отримати оновлення парку локомотивів. Коли чекати оновлення парку локомотивів та скільки це коштує. У рамках співпраці Укрзалізниця отримає 30 нових локомотивів General Electric та оновить свій рухомий склад. Реалізація угоди розрахована на 7 років. За цей період будуть модернізовувати парк дизельних потягів. Також передбачено будівництво нових. Сукупна вартість проекту складе $1 млрд. Комплектація буде здійснюватися на базі українських запчастин. Обслуговуватимуть оновлені потяги також в Україні. До кінця 2017 року всі документи щодо реалізації угоди обіцяють підписати. Фактично Укрзалізниця отримає результати цієї співпраці у вересні 2018 року. В уряді переконані, що це вирішить питання дефіциту потягів на залізничних маршрутах України. Нагадаємо, перемовини щодо тепловозів General Electric Україна розпочала кілька місяців тому.

«Укрзалізниця» розпочинає довгострокове партнерство із американською компанією-гігантом GE Transportation. Мета — отримати оновлення парку локомотивів.

Коли чекати оновлення парку локомотивів та скільки це коштує

У рамках співпраці «Укрзалізниця» отримає 30 нових локомотивів General Electric та оновить свій рухомий склад. Реалізація угоди розрахована на 7 років. За цей період будуть модернізовувати парк дизельних потягів. Також передбачено будівництво нових. Сукупна вартість проекту складе $1 млрд.

Комплектація буде здійснюватися на базі українських запчастин. Обслуговуватимуть оновлені потяги також в Україні. До кінця 2017 року всі документи щодо реалізації угоди обіцяють підписати. Фактично «Укрзалізниця» отримає результати цієї співпраці у вересні 2018 року. В уряді переконані, що це вирішить питання дефіциту потягів на залізничних маршрутах України.

Нагадаємо, перемовини щодо тепловозів General Electric Україна розпочала кілька місяців тому.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: