fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

22 млрд грн на капітальні інвестиції отримає «Укрзалізниця»

22 mlrd grn na kapitaľni investyciї otrymaje «Ukrzaliznycja»
Із них 7 млрд грн скерують на реконструкцію і модернізацію залізничної інфраструктури
Iz nyh 7 mlrd grn skerujuť na rekonstrukciju i modernizaciju zaliznyčnoї infrastruktury
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про основні показники інвестування у капітальне оновлення рухомого складу та інфраструктури оголосив виконуючий обовязки голови правління компанії Укрзалізниця Євген Кравцов та наголосив на основних завданнях компанії на майбутній рік. На часі дізнатися більше про показники національного залізничного перевізника та плани компанії щодо подальшого оновлення. Які плани на 2018 рік в Укрзалізниці. Основним завданням на 2018 рік для Укрзалізниці є зняття обмежень на магістралях. Також компанія активно займатиметься приведенням швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищенням на усіх напрямках руху локомотивів. Про це повідомив очільник компанії, котра обслуговує українські залізничні шляхи. У планах на 2018 рік національний залізничний перевізник також має низку інших кроків. Зокрема, має відбутися реконструкція 300 км шляхів на напрямках Київ-Одеса і Київ-Львів. Також повинні бути оновлені 309 стрілочних пунктів, кажуть у компанії. Нагадаємо, що Укрзалізниця розпочинає довгострокове партнерство із американською компанією-гігантом GE Transportation. Мета спільного проекту полягає у отриманні оновлення парку локомотивів. У рамках цієї співпраці Укрзалізниця отримає 30 нових локомотивів для українських рейсів, які використовуватимуться на основних напрямках руху поїздів. Читайте також і про те, яких потягів додали українцям на різдвяні свята. Традиційно найпопулярнішим зимовим напрямком є Київ, Львів, Закарпаття та Прикарпаття, тому більшість потягів призначено саме на захід країни на період новорічних та різвдяних святкувань.
Реклама 👇 Замовити

Про основні показники інвестування у капітальне оновлення рухомого складу та інфраструктури оголосив виконуючий обов’язки голови правління компанії «Укрзалізниця» Євген Кравцов та наголосив на основних завданнях компанії на майбутній рік. На часі дізнатися більше про показники національного залізничного перевізника та плани компанії щодо подальшого оновлення.

Які плани на 2018 рік в «Укрзалізниці»

Основним завданням на 2018 рік для «Укрзалізниці» є зняття обмежень на магістралях. Також компанія активно займатиметься приведенням швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищенням на усіх напрямках руху локомотивів. Про це повідомив очільник компанії, котра обслуговує українські залізничні шляхи. У планах на 2018 рік національний залізничний перевізник також має низку інших кроків. Зокрема, має відбутися реконструкція 300 км шляхів на напрямках Київ-Одеса і Київ-Львів. Також повинні бути оновлені 309 стрілочних пунктів, кажуть у компанії.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» розпочинає22 млрд грн на капітальні інвестиції отримає «Укрзалізниця» 1«Укрзалізниця» отримає 30 нових локомотивів General Electric довгострокове партнерство із американською компанією-гігантом GE Transportation. Мета спільного проекту полягає у отриманні оновлення парку локомотивів. У рамках цієї співпраці «Укрзалізниця» отримає 30 нових локомотивів для українських рейсів, які використовуватимуться на основних напрямках руху поїздів.

Читайте також і про те, яких потягів додали22 млрд грн на капітальні інвестиції отримає «Укрзалізниця» 2Українцям додали 29 потягів на різдвяні свята українцям на різдвяні свята. Традиційно найпопулярнішим зимовим напрямком є Київ, Львів, Закарпаття та Прикарпаття, тому більшість потягів призначено саме на захід країни на період новорічних та різвдяних святкувань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: