Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

22 млрд грн на капітальні інвестиції отримає «Укрзалізниця»

22 mlrd grn na kapitaľni investyciї otrymaje «Ukrzaliznycja»

Із них 7 млрд грн скерують на реконструкцію і модернізацію залізничної інфраструктури
Iz nyh 7 mlrd grn skerujuť na rekonstrukciju i modernizaciju zaliznyčnoї infrastruktury
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Такі цифри оголосив в.о. голови правління компанії Укрзалізниця Євген Кравцов та наголосив на основних завданнях на майбутній рік Які плани на 2018 рік в Укрзалізниці. Основним завданням на 2018 рік для Укрзалізниці є зняття обмежень на магістралях, приведення швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищення. У планах на 2018 рік — реконструкція 300 км шляхів на напрямках Київ-Одеса і Київ-Львів. Також повинні бути оновлені 309 стрілочних переводів. Нагадаємо, що Укрзалізниця розпочинає довгострокове партнерство із американською компанією-гігантом GE Transportation. Мета — отримати оновлення парку локомотивів. У рамках цієї співпраці Укрзалізниця отримає 30 нових локомотивів. Читайте також і про те, яких потягів додали українцям на різдвяні свята. Традиційно найпопулярнішим зимовим напрямком є Київ, Львів, Закарпаття та Прикарпаття, тому більшість потягів призначено саме на захід країни.

Такі цифри оголосив в.о. голови правління компанії «Укрзалізниця» Євген Кравцов та наголосив на основних завданнях на майбутній рік

Які плани на 2018 рік в «Укрзалізниці»

Основним завданням на 2018 рік для «Укрзалізниці» є зняття обмежень на магістралях, приведення швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищення. У планах на 2018 рік — реконструкція 300 км шляхів на напрямках Київ-Одеса і Київ-Львів. Також повинні бути оновлені 309 стрілочних переводів.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» розпочинає довгострокове партнерство із американською компанією-гігантом GE Transportation. Мета — отримати оновлення парку локомотивів. У рамках цієї співпраці «Укрзалізниця» отримає 30 нових локомотивів.

Читайте також і про те, яких потягів додали українцям на різдвяні свята. Традиційно найпопулярнішим зимовим напрямком є Київ, Львів, Закарпаття та Прикарпаття, тому більшість потягів призначено саме на захід країни.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: