fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Харків розпочинає співпрацю із Японією у космічній галузі

Harkiv rozpočynaje spivpracju iz Japonijeju u kosmičnij galuzi
Японія зацікавлена у співпраці із харківськими підприємствами, що працюють у космічній галузі. Можливі напрямки подальшої співпраці обговорили під час зустрічі керівництва області із заступником голови місії, радником-міністром Посольства Японії в Україні Мічіо Харадою
Japonija zacikavlena u spivpraci iz harkivśkymy pidpryjemstvamy, ščo pracjujuť u kosmičnij galuzi. Možlyvi naprjamky podaľšoї spivpraci obgovoryly pid čas zustriči kerivnyctva oblasti iz zastupnykom golovy misiї, radnykom-ministrom Posoľstva Japoniї v Ukraїni Mičio Haradoju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Потенціал Харківської області в ході зустрічі представили перший заступник голови ХОДА Марк Беккер і заступник керівника обладміністрації Анатолій Бабічев. Мічіо Харада, в свою чергу, зазначив, що наш регіон відомий досягненнями у сферах ІТ-технологій, космічній промисловості та галузях атомної енергетики. Підприємства, що працюють у цих напрямках, збирається відвідати японська делегація. Які можливі напрямки співпраці Японії та Харківщини. Проекти розраховані до 2025 року. Що стосується атомної енергетики, то сьогодні обговорюється можливий спільний проект заводу Турбоатом і японської компанії Тошиба. Також учасники зустрічі обговорили можливість співпраці в сфері поводження з твердими побутовими відходами. Мічіо Харада розповів про японську грантову програму, спрямовану на зміцнення медичних установ. У Харківській області допомогу за програмою отримають дві установи – Харківський НДІ протезування та обласний хоспіс. В рамках програми інститут отримає реабілітаційне обладнання на суму $70 тис. Обладнання також буде надано для обласного хоспісу – на суму $80 тис. Нагадаємо, що у харківському виші відкрили інноваційну лабораторію. Нова навчально-наукова лабораторія містить 8 компактних стендів. Усі вони обладнані сучасною комп’ютерною, електричною й вимірювальною технікою провідної французької компанії. Для реєстрації даних випробувань тут встановлено сучасні цифрові вимірювальні прилади. Студентам для експериментів та повсякденної практики надано осцилографи, лазерні датчики швидкості, тиску води й повітря, теплові сенсори. За спрямованістю й рівнем концентрації інтелектуальних систем і комп’ютерних технологій кабінет є унікальним, зазначають у виші.
Реклама 👇 Замовити

Потенціал Харківської області в ході зустрічі представили перший заступник голови ХОДА Марк Беккер і заступник керівника обладміністрації Анатолій Бабічев. Мічіо Харада, в свою чергу, зазначив, що наш регіон відомий досягненнями у сферах ІТ-технологій, космічній промисловості та галузях атомної енергетики. Підприємства, що працюють у цих напрямках, збирається відвідати японська делегація.

Які можливі напрямки співпраці Японії та Харківщини

Проекти розраховані до 2025 року. Що стосується атомної енергетики, то сьогодні обговорюється можливий спільний проект заводу «Турбоатом» і японської компанії «Тошиба». Також учасники зустрічі обговорили можливість співпраці в сфері поводження з твердими побутовими відходами. Мічіо Харада розповів про японську грантову програму, спрямовану на зміцнення медичних установ. У Харківській області допомогу за програмою отримають дві установи – Харківський НДІ протезування та обласний хоспіс. В рамках програми інститут отримає реабілітаційне обладнання на суму $70 тис. Обладнання також буде надано для обласного хоспісу – на суму $80 тис.

Нагадаємо, що у харківському виші відкрилиХарків розпочинає співпрацю із Японією у космічній галузі 1У харківському виші відкрили інноваційну лабораторію інноваційну лабораторію. Нова навчально-наукова лабораторія містить 8 компактних стендів. Усі вони обладнані сучасною комп’ютерною, електричною й вимірювальною технікою провідної французької компанії. Для реєстрації даних випробувань тут встановлено сучасні цифрові вимірювальні прилади. Студентам для експериментів та повсякденної практики надано осцилографи, лазерні датчики швидкості, тиску води й повітря, теплові сенсори. За спрямованістю й рівнем концентрації інтелектуальних систем і комп’ютерних технологій кабінет є унікальним, зазначають у виші.

Джерело: ХОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: