fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У харківському виші відкрили інноваційну лабораторію

U harkivśkomu vyši vidkryly innovacijnu laboratoriju
У Харківському національному університеті міського господарства імені Бекетова відкрили унікальну лабораторію. У ній розташовані системи керування електроприводами та електричні апарати
U Harkivśkomu nacionaľnomu universyteti miśkogo gospodarstva imeni Beketova vidkryly unikaľnu laboratoriju. U nij roztašovani systemy keruvannja elektropryvodamy ta elektryčni aparaty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Лабораторію використовуватимуть у підготовці кваліфікованих фахівців для виробництва, енергетики та  сфери житлово-комунального господарства. Студенти тут опановуватимуть сучасні енергоефективні та енергоощадні технології, зазначають представники вишу. Чим обладнана нова лабораторія. Нова навчально-наукова лабораторія містить 8 компактних стендів. Усі вони обладнані сучасною комп’ютерною, електричною й вимірювальною технікою провідної французької компанії. Для реєстрації даних випробувань тут встановлено сучасні цифрові вимірювальні прилади. Студентам для експериментів та повсякденної практики надано осцилографи, лазерні датчики швидкості, тиску води й повітря, теплові сенсори. За спрямованістю й рівнем концентрації інтелектуальних систем і комп’ютерних технологій кабінет є унікальним, зазначають у виші. Щорічно тут навчатимуться й підвищуватимуть кваліфікацію 1 тис студентів університету і 200 інженерів. Учасники освітніх програм матимуть змогу проводити 40 видів лабораторних експериментів. Завдяки навчанню на новітньому обладнанні студентів вирішаться й інші проблемні питання у виробництві та промисловості. Університетське керівництво зазначає, що завдяки підготовці фахівців на такому обладнанні зросте якість та конкурентоспроможність у відповідних сферах їхньої діяльності. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що українські лабораторії переходять на міжнародні стандарти виконання робіт. Світовий досвід доводить, що оптимізація лабораторних підрозділів та впровадження системи управління якістю дозволить на 20% покращити якість роботи. Впровадження системи якості, заснованої на міжнародних стандартах, та акредитація лабораторій дозволить зменшити оперативні витрати лабораторії та кількість помилкових результатів, кажуть автори ініціативи.
Реклама 👇 Замовити

Лабораторію використовуватимуть у підготовці кваліфікованих фахівців для виробництва, енергетики та  сфери житлово-комунального господарства. Студенти тут опановуватимуть сучасні енергоефективні та енергоощадні технології, зазначають представники вишу.

Чим обладнана нова лабораторія

Нова навчально-наукова лабораторія містить 8 компактних стендів. Усі вони обладнані сучасною комп’ютерною, електричною й вимірювальною технікою провідної французької компанії. Для реєстрації даних випробувань тут встановлено сучасні цифрові вимірювальні прилади. Студентам для експериментів та повсякденної практики надано осцилографи, лазерні датчики швидкості, тиску води й повітря, теплові сенсори. За спрямованістю й рівнем концентрації інтелектуальних систем і комп’ютерних технологій кабінет є унікальним, зазначають у виші.

Щорічно тут навчатимуться й підвищуватимуть кваліфікацію 1 тис студентів університету і 200 інженерів. Учасники освітніх програм матимуть змогу проводити 40 видів лабораторних експериментів. Завдяки навчанню на новітньому обладнанні студентів вирішаться й інші проблемні питання у виробництві та промисловості. Університетське керівництво зазначає, що завдяки підготовці фахівців на такому обладнанні зросте якість та конкурентоспроможність у відповідних сферах їхньої діяльності.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що українські лабораторії переходятьУ харківському виші відкрили інноваційну лабораторію 1Лабораторії в Україні переходять на міжнародні стандарти на міжнародні стандарти виконання робіт. Світовий досвід доводить, що оптимізація лабораторних підрозділів та впровадження системи управління якістю дозволить на 20% покращити якість роботи. Впровадження системи якості, заснованої на міжнародних стандартах, та акредитація лабораторій дозволить зменшити оперативні витрати лабораторії та кількість помилкових результатів, кажуть автори ініціативи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: