fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Черкаському університеті відкрили цифрову лабораторію

U Čerkaśkomu universyteti vidkryly cyfrovu laboratoriju

У Черкаському державному технологічному університеті створили лабораторію сучасних цифрових рішень та робототехнічних систем. У ній студенти профільних спеціальностей зможуть проектувати системи управління приміщеннями, а також практикуватися у налаштуванні телефонних станцій

U Čerkaśkomu deržavnomu tehnologičnomu universyteti stvoryly laboratoriju sučasnyh cyfrovyh rišeń ta robototehničnyh system. U nij studenty profiľnyh speciaľnostej zmožuť proektuvaty systemy upravlinnja prymiščennjamy, a takož praktykuvatysja u nalaštuvanni telefonnyh stancij

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Презентація відбулась на факультеті електронних технологій та робототехніки ЧДТУ, де вивчають радіотехніку та новітні технології. Запит на таку освіту зумовлено й тим, що у деяких черкаських школах учні вивчають основи робототехніки й бажають розвивати відповідні знання. Зокрема, для цього у ЧДТУ цьогоріч впровадили нові освітні програми відповідного освітнього напряму. Тепер у виші обладнали і цифрову лабораторію. Чим наповнена лабораторія . До наповнення лабораторії увійшли стартові набори Raspberry Pi 3, комплекти Arduino та набори датчиків для них. Є там і автоматичні телефонні станції (АТС) та IP-телефони, контрольно-вимірювальне обладнання. Усі ці прилади застосовують для обслуговування офісів та житлових приміщень. Системи типу Розумний будинок або Автоматизація і роботизація виробничих процесів дозволяють централізовано керувати електроприладами через Інтернет. Робота з обладнанням покращить професійні навички фахівців з телекомунікацій, які займаються налаштуванням та обслуговуванням міні АТС. Відкриття лабораторії реалізували в межах Обласної програми підтримки ВНЗ Черкаської області на 2015 – 2019 роки. Додамо, що в одному із харківських вишів також нещодавно відкрили інноваційну лабораторію. Нова навчально-наукова лабораторія містить 8 компактних стендів. Усі вони обладнані сучасною комп’ютерною, електричною й вимірювальною технікою провідної французької компанії. Для реєстрації даних випробувань тут встановлено сучасні цифрові вимірювальні прилади. Студентам для експериментів та повсякденної практики надано осцилографи, лазерні датчики швидкості, тиску води й повітря, теплові сенсори. За спрямованістю й рівнем концентрації інтелектуальних систем і комп’ютерних технологій кабінет є унікальним, зазначають у виші.
Реклама 👇 Замовити

Презентація відбулась на факультеті електронних технологій та робототехніки ЧДТУ, де вивчають радіотехніку та новітні технології. Запит на таку освіту зумовлено й тим, що у деяких черкаських школах учні вивчають основи робототехніки й бажають розвивати відповідні знання. Зокрема, для цього у ЧДТУ цьогоріч впровадили нові освітні програми відповідного освітнього напряму. Тепер у виші обладнали і цифрову лабораторію.

Чим наповнена лабораторія 

До наповнення лабораторії увійшли стартові набори Raspberry Pi 3, комплекти Arduino та набори датчиків для них. Є там і автоматичні телефонні станції (АТС) та IP-телефони, контрольно-вимірювальне обладнання. Усі ці прилади застосовують для обслуговування офісів та житлових приміщень. Системи типу «Розумний будинок» або «Автоматизація і роботизація виробничих процесів» дозволяють централізовано керувати електроприладами через Інтернет. Робота з обладнанням покращить професійні навички фахівців з телекомунікацій, які займаються налаштуванням та обслуговуванням міні АТС. Відкриття лабораторії реалізували в межах «Обласної програми підтримки ВНЗ Черкаської області на 2015 – 2019 роки».

Додамо, що в одному із харківських вишів також нещодавно відкрилиУ Черкаському університеті відкрили цифрову лабораторію 1У харківському виші відкрили інноваційну лабораторію інноваційну лабораторію. Нова навчально-наукова лабораторія містить 8 компактних стендів. Усі вони обладнані сучасною комп’ютерною, електричною й вимірювальною технікою провідної французької компанії. Для реєстрації даних випробувань тут встановлено сучасні цифрові вимірювальні прилади. Студентам для експериментів та повсякденної практики надано осцилографи, лазерні датчики швидкості, тиску води й повітря, теплові сенсори. За спрямованістю й рівнем концентрації інтелектуальних систем і комп’ютерних технологій кабінет є унікальним, зазначають у виші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: