fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Німецька компанія розробляє план мобільності Миколаєва

Nimećka kompanija rozrobljaje plan mobiľnosti Mykolajeva
За результатами відкритих торгів на послугу «Розробка Плану сталої міської мобільності м. Миколаєва» 7 березня 2018 року було підписано відповідний договір з німецькою компанією «А+С Україна»  
Za rezuľtatamy vidkrytyh torgiv na poslugu «Rozrobka Planu staloї miśkoї mobiľnosti m. Mykolajeva» 7 bereznja 2018 roku bulo pidpysano vidpovidnyj dogovir z nimećkoju kompanijeju «A+S Ukraїna»  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  21 грудня 2017 року депутати міської ради затвердили Програму розвитку сталої міської мобільності Миколаєва на 2018-2019 роки. Документ розрахований на 2 роки і передбачає фінансування з бюджету міста. Скільки це коштує та що зроблять. Вартість надання послуги становить 3 млн 750 тис. грн. Сума визначена відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції переможця закупівлі. Відповідно до договору, виконавець реалізує такі етапи робіт: комплексний аналіз сучасного стану транспортної моделі міста, а саме - вивчення пасажиропотоку та інтенсивності руху; аудит безпеки дорожнього руху; розробка схем організації дорожнього руху на найбільш небезпечних ділянках вулично-дорожньої мережі; оптимізація маршрутної мережі громадського транспорту; розробка плану з просування велосипедної мобільності в місті Миколаєві. Термін проведення робіт – з березня по грудень 2018 року. Додамо, що Миколаїв суттєво взявся до оновлення і міського простору, і бренду. Так, нещодавно місто на півлні Україні отримало новий логотип. До участі в конкурсі було допущено низку робіт від молодих дизайнерів. Студенти, які займаються графічним дизайном у вишах Миколаєва, отримали завдання розробити новий сучасний дизайн логотипу Туристичний Миколаїв. Кращі роботи серед завлених було передано до конкурсної комісії Миколаївської міської ради наприкінці грудня 2017 року. Наразі у місті визначилися із переможцем. Нагадаємо, американці інвестували 30 млн у порт в Миколаєві. Представники компанії Bunge вже уклали угоду, згідно із якою інвестують у розвиток інфраструктури Миколаївського морпорту $30 млн. Документ було підписано 28 серпня 2017 року у Міністерстві інфраструктури України. Цей проект стане вже третім для компанії Bunge на території порту.
Реклама 👇 Замовити

21 грудня 2017 року депутати міської ради затвердили Програму розвитку сталої міської мобільності Миколаєва на 2018-2019 роки. Документ розрахований на 2 роки і передбачає фінансування з бюджету міста.

Скільки це коштує та що зроблять

Вартість надання послуги становить 3 млн 750 тис. грн. Сума визначена відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції переможця закупівлі.

Відповідно до договору, виконавець реалізує такі етапи робіт:

  • комплексний аналіз сучасного стану транспортної моделі міста, а саме – вивчення пасажиропотоку та інтенсивності руху;
  • аудит безпеки дорожнього руху;
  • розробка схем організації дорожнього руху на найбільш небезпечних ділянках вулично-дорожньої мережі;
  • оптимізація маршрутної мережі громадського транспорту;
  • розробка плану з просування велосипедної мобільності в місті Миколаєві.

Термін проведення робіт – з березня по грудень 2018 року.

Додамо, що Миколаїв суттєво взявся до оновлення і міського простору, і бренду. Так, нещодавно місто на півлні Україні отримало новий логотип. До участі в конкурсі було допущено низку робіт від молодих дизайнерів. Студенти, які займаються графічним дизайном у вишах Миколаєва, отримали завдання розробити новий сучасний дизайн логотипу «Туристичний Миколаїв». Кращі роботи серед завлених було передано до конкурсної комісії Миколаївської міської ради наприкінці грудня 2017 року. Наразі у місті визначилисяНімецька компанія розробляє план мобільності Миколаєва 1Миколаїв отримав новий логотип із переможцем.

Нагадаємо, американці інвестували 30 млн у порт в Миколаєві. Представники компанії Bunge вже уклалиНімецька компанія розробляє план мобільності Миколаєва 2Американці інвестують $30 млн у Миколаївський порт угоду, згідно із якою інвестують у розвиток інфраструктури Миколаївського морпорту $30 млн. Документ було підписано 28 серпня 2017 року у Міністерстві інфраструктури України. Цей проект стане вже третім для компанії Bunge на території порту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: