Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Миколаїв отримав новий логотип

Mykolaїv otrymav novyj logotyp

Логотип-переможець розробила студентка місцевого вишу Катерина Білик, повідомив її викладач Валерій Атланов на сторінці кафедри графічного дизайну Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв у Facebook
Logotyp-peremožeć rozrobyla studentka miscevogo vyšu Kateryna Bilyk, povidomyv її vykladač Valerij Atlanov na storinci kafedry grafičnogo dyzajnu Mykolaїvśkoї filiї Kyїvśkogo nacionaľnogo universytetu kuľtury i mystectv u Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Миколаєві підбито підсумки конкурсу на новий логотип Туристичний Миколаїв. Як тривала розробка дизайну. Студенти, які займаються графічним дизайном, отримали завдання розробити новий сучасний дизайн логотипу Туристичний Миколаїв. Кращі роботи було передано до конкурсної комісії Миколаївської міської ради наприкінці грудня 2017 року. Наразі у місті визначилися із переможцем. Вручення дипломів та призів відбудеться у березні. Нагадаємо, що Запоріжжя також отримало нову айдентику та дизайн для міста. Автори айдентики відійшли від традиційних асоціацій міста із козацтвом. В основу покладено конструктивізм, що відображається в архітектурі та атмосфері міста. Тому графічний стиль та дизайн туристичного бренду цього східного міста — це поєднання конструктивізму та сучасного мінімалізму.

У Миколаєві підбито підсумки конкурсу на новий логотип «Туристичний Миколаїв».

Як тривала розробка дизайну

Студенти, які займаються графічним дизайном, отримали завдання розробити новий сучасний дизайн логотипу «Туристичний Миколаїв». Кращі роботи було передано до конкурсної комісії Миколаївської міської ради наприкінці грудня 2017 року. Наразі у місті визначилися із переможцем. Вручення дипломів та призів відбудеться у березні.

Миколаїв отримав новий сучасний логотип

Нагадаємо, що Запоріжжя також отримало нову айдентику та дизайн для міста. Автори айдентики відійшли від традиційних асоціацій міста із козацтвом. В основу покладено конструктивізм, що відображається в архітектурі та атмосфері міста. Тому графічний стиль та дизайн туристичного бренду цього східного міста — це поєднання конструктивізму та сучасного мінімалізму.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: