fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Миколаїв отримав новий логотип

Mykolaїv otrymav novyj logotyp
Логотип-переможець розробила студентка місцевого вишу Катерина Білик, повідомив її викладач Валерій Атланов на сторінці кафедри графічного дизайну Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв у Facebook
Logotyp-peremožeć rozrobyla studentka miscevogo vyšu Kateryna Bilyk, povidomyv її vykladač Valerij Atlanov na storinci kafedry grafičnogo dyzajnu Mykolaїvśkoї filiї Kyїvśkogo nacionaľnogo universytetu kuľtury i mystectv u Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Формування іміджу туристично привабливих міст в Україні дуже часто починають зі створення айдентики для міста. Подібним шляхом вирішили піти й на Півдні України. У Миколаєві підбито підсумки конкурсу на новий логотип Туристичний Миколаїв. На часі дізнатися, яка візуальна концепція здобула перемогу на думку журі конкурсу. Як тривала розробка дизайну. До участі в конкурсі було допущено низку робіт від молодих дизайнерів. Студенти, які займаються графічним дизайном у вишах Миколаєва, отримали завдання розробити новий сучасний дизайн логотипу Туристичний Миколаїв. Кращі роботи серед завлених було передано до конкурсної комісії Миколаївської міської ради наприкінці грудня 2017 року. Наразі у місті визначилися із переможцем. Вручення дипломів та призів відбудеться у березні 2018 року. А перемогу серед усіх заявок від учасників за версією журі здобув наступний варіант: Зміни у візуальному брендингу роблять і міста на Сході України. Нагадаємо, що Запоріжжя також отримало нову айдентику та дизайн для міста. Автори айдентики вирішили відійти у своїй концепції від традиційних асоціацій міста із козацтвом та його культурною спадщиною. В основу логотипу та візуального стилю ними було покладено конструктивізм, що відображається в архітектурі та атмосфері міста. Тому графічний стиль та дизайн туристичного бренду цього східного міста — це поєднання конструктивізму та сучасного мінімалізму. твердять автори варіанту, котрий здобув перемогу у відборі.
Реклама 👇 Замовити

Формування іміджу туристично привабливих міст в Україні дуже часто починають зі створення айдентики для міста. Подібним шляхом вирішили піти й на Півдні України. У Миколаєві підбито підсумки конкурсу на новий логотип «Туристичний Миколаїв». На часі дізнатися, яка візуальна концепція здобула перемогу на думку журі конкурсу.

Як тривала розробка дизайну

До участі в конкурсі було допущено низку робіт від молодих дизайнерів. Студенти, які займаються графічним дизайном у вишах Миколаєва, отримали завдання розробити новий сучасний дизайн логотипу «Туристичний Миколаїв». Кращі роботи серед завлених було передано до конкурсної комісії Миколаївської міської ради наприкінці грудня 2017 року. Наразі у місті визначилися із переможцем. Вручення дипломів та призів відбудеться у березні 2018 року. А перемогу серед усіх заявок від учасників за версією журі здобув наступний варіант:

Миколаїв отримав новий сучасний логотип

Зміни у візуальному брендингу роблять і міста на Сході України. Нагадаємо, що Запоріжжя також отрималоМиколаїв отримав новий логотип 1Запоріжжя отримало нову айдентику та дизайн для міста нову айдентику та дизайн для міста. Автори айдентики вирішили відійти у своїй концепції від традиційних асоціацій міста із козацтвом та його культурною спадщиною. В основу логотипу та візуального стилю ними було покладено конструктивізм, що відображається в архітектурі та атмосфері міста. Тому графічний стиль та дизайн туристичного бренду цього східного міста — це поєднання конструктивізму та сучасного мінімалізму. твердять автори варіанту, котрий здобув перемогу у відборі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: