fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна реформує систему торговельного захисту

Ukraїna reformuje systemu torgoveľnogo zahystu
Уряд схвалив зміни до законів у сфері торговельного захисту. Чинні закони, які регулюють цю сферу, були прийняті ще у 1998 році. З того часу відбулися значні зміни у міжнародній торгівлі та практиці проведення торговельних розслідувань
Urjad shvalyv zminy do zakoniv u sferi torgoveľnogo zahystu. Čynni zakony, jaki reguljujuť cju sferu, buly pryjnjati šče u 1998 roci. Z togo času vidbulysja značni zminy u mižnarodnij torgivli ta praktyci provedennja torgoveľnyh rozsliduvań
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чинні закони у цій сфері не відповідають вимогам СОТ та сучасній міжнародній практиці, обмежують можливості захисту української промисловості, не містять чіткого розділення повноважень між компетентними органами. Також вони мають недосконалий механізм проведення торговельних розслідувань та застосування заходів та містять термінологічні неточності. Про що йдеться у змінах. Законопроектами пропонується прийняти нову редакцію трьох законів та внести зміни в супутні закони. Зміни стосуються, серед іншого: запровадження двоетапного проведення розслідувань та чітке дотримання строків їхнього проведення, розмежування та уточнення повноважень і функцій компетентних органів, врегулювання участі бізнесу в розслідуваннях та запровадження механізму внесення імпортером фінансової гарантії у вигляді грошової застави (для сплати особливих видів мит). Варто зазначити, що до розробки законопроектів були залучені представники профільного Комітету Верховної ради з питань економічної політики. Варто зазначити, що до розробки законопроектів були залучені представники профільного Комітету Верховної ради з питань економічної політики. Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів зазначив, що одним з важливих завдань Уряду є забезпечення українського бізнесу прозорим та передбачуваним механізмом захисту внутрішнього ринку. Тому і вирішили розробити зміни до чинних законів, які дозволять розширити можливості національних виробників у захисті їх інтересів від демпінгового імпорту. Нагадаємо, що Канада фінансово допоможе Україні на підтримку угоди про зону вільної торгівлі. Канада не тільки усуває оподаткування для більшості українських товарів, але й вкладає $13 млн у програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю. Директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос також повідомив, що основна увага буде зосереджуватися на різних секторах — IT, агропромисловому та індустрії моди. Торгівля продукцією в цих напрямках, сподіваються у Канаді, буде взаємовигідною.
Реклама 👇 Замовити

Чинні закони у цій сфері не відповідають вимогам СОТ та сучасній міжнародній практиці, обмежують можливості захисту української промисловості, не містять чіткого розділення повноважень між компетентними органами. Також вони мають недосконалий механізм проведення торговельних розслідувань та застосування заходів та містять термінологічні неточності.

Про що йдеться у змінах

Законопроектами пропонується прийняти нову редакцію трьох законів та внести зміни в супутні закони. Зміни стосуються, серед іншого: запровадження двоетапного проведення розслідувань та чітке дотримання строків їхнього проведення, розмежування та уточнення повноважень і функцій компетентних органів, врегулювання участі бізнесу в розслідуваннях та запровадження механізму внесення імпортером фінансової гарантії у вигляді грошової застави (для сплати особливих видів мит). Варто зазначити, що до розробки законопроектів були залучені представники профільного Комітету Верховної ради з питань економічної політики. Варто зазначити, що до розробки законопроектів були залучені представники профільного Комітету Верховної ради з питань економічної політики.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів зазначив, що одним з важливих завдань Уряду є забезпечення українського бізнесу прозорим та передбачуваним механізмом захисту внутрішнього ринку. Тому і вирішили розробити зміни до чинних законів, які дозволять розширити можливості національних виробників у захисті їх інтересів від демпінгового імпорту.

Нагадаємо, що Канада фінансово допоможеУкраїна реформує систему торговельного захисту 1Канада виділила $13 млн на підтримку угоди про зону вільної торгівлі Україні на підтримку угоди про зону вільної торгівлі. Канада не тільки усуває оподаткування для більшості українських товарів, але й вкладає $13 млн у програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю. Директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос також повідомив, що основна увага буде зосереджуватися на різних секторах — IT, агропромисловому та індустрії моди. Торгівля продукцією в цих напрямках, сподіваються у Канаді, буде взаємовигідною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: